10-05-2026, 20:53
Tak BVB. XD Jak już to może takie FC Koeln, Kamiński zrobił dobrą reklamę, więc może byłaby fajna opcja.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa |
(10-05-2026, 20:36)Antonio napisał(a):(10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów.
A skąd Ty wiesz, że to dobry piłkarz na polskie warunki?
(10-05-2026, 20:36)Antonio napisał(a):(10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów.
A skąd Ty wiesz, że to dobry piłkarz na polskie warunki?
(11-05-2026, 08:12)Jerry2015 napisał(a):(11-05-2026, 06:33)Antonio napisał(a): Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny?
Ishak to dobry piłkarz? Palma to dobry piłkarz? Ogarnij się