Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: QUO Vadis NF?
Tryb drzewa
Zajebiście. Zimny, jedziemy dalej. Będziesz Legendą przez duże Ly.
 
Odpowiedz
Tylko, żeby nie skończył jak Vanna Ly... ;D
 
Odpowiedz
Niels na konferencji uciął spekulacje i powiedział, że decyzje podejmie po sezonie i na ten moment:
- ma bardzo dobrą ofertę z Lecha ALE
- ma również na stole inne opcje.

W mojej ocenie - jak będzie mistrzostwo to zostanie. Jak przejebią jakimś cudem to odejdzie.
 
Odpowiedz
Ostatecznie jest to bardzo profesjonalne. Sezon trwa a my już dzielimy skórę na niedźwiedziu. Zostały dwa mecze i trzeba się na nich w pełni skoncentrować. Taka postawa mi się bardzo podoba.
 
Odpowiedz
Niby tak ale w mojej ocenie nawet jak byśmy zajęli jakimś cudem drugie miejsce to i tak NF powinien zostać. Wole Duńczyka niż jakiegoś Skorże.
 
Odpowiedz
Nie ma co się oszukiwać. Frederiksen to ciekawa opcja dla wielu klubów ze średniej półki a i dla samego Nielsa Belgia czy Holandia mogą być lepszą trampoliną do Anglii niż Lech. Teraz nikt trenerów nie zwolni, mogą być jakieś sygnały, zapytania więc czeka.
 
Odpowiedz
Prawdziwym magnesem powinna być dla niego Liga Mistrzów, czego nigdy nie dostanie od średniaka w Belgii czy Holandii. Rutek, nie spierdol tego i podejdź na poważnie do tematu. Bo mimo że na wszystko wpływu nie masz, dużo możesz w czerwcu i na początku lipca.
 
Odpowiedz
Dokładnie, o wysokość wynagrodzenia w Lechu też chyba martwić się nie musi.
 
Odpowiedz
(14-05-2026, 12:50)strzelisty jupiter napisał(a): Prawdziwym magnesem powinna być dla niego Liga Mistrzów, czego nigdy nie dostanie od średniaka w Belgii czy Holandii. Rutek, nie spierdol tego i podejdź na poważnie do tematu. Bo mimo że na wszystko wpływu nie masz, dużo możesz w czerwcu i na początku lipca.

No ale z ligi belgijskiej, szwajcarskiej czy holenderskiej można trafić do ligi TOP 5 nawet prowadząc średniaka czy przeciętniaka. Z trenerów pracujących w Polsce pójść do TOP 5 udało się tylko Runjaiciowi z kolei jak ci się powiodło w FC Zurich, Young Boys czy Sturmie Graz to masz szansę zakotwiczyć w Bundeslidze.
 
Odpowiedz
(14-05-2026, 13:35)Antonio napisał(a):
(14-05-2026, 12:50)strzelisty jupiter napisał(a): Prawdziwym magnesem powinna być dla niego Liga Mistrzów, czego nigdy nie dostanie od średniaka w Belgii czy Holandii. Rutek, nie spierdol tego i podejdź na poważnie do tematu. Bo mimo że na wszystko wpływu nie masz, dużo możesz w czerwcu i na początku lipca.

No ale z ligi belgijskiej, szwajcarskiej czy holenderskiej można trafić do ligi TOP 5 nawet prowadząc średniaka czy przeciętniaka. Z trenerów pracujących w Polsce pójść do TOP 5 udało się tylko Runjaiciowi z kolei jak ci się powiodło w FC Zurich, Young Boys czy Sturmie Graz to masz szansę zakotwiczyć w Bundeslidze.

Nie no, nie wierzę, że pójdzie do przysłowiowego Sturmu. Przecież do takiego Sturmu Graz to można trafić bezpośrednio z Danii. Plus on prowadził z sukcesami coś lepszego jak Young Boys czy FC Zurich, czyli Broendby. Także jak ma już jakąś interesującą ofertę, to jak dla mnie jest to oferta z Top 5, względnie z czołówki Belgii/Holandii lub za jakąś grubą kasę egzotyka (bo reprezentacja Danii na razie zajęta). 

A nie z jakichś przeciętniaków z Austrii czy Szwajcarii. Przecież to byłoby legitnie cofnięcie się w jego trenerskiej karierze o jakieś 10 lat. Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości