Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
3-4 mln to minimum za takiego Mrozka szanujmy się.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Najpierw to musisz znaleźć kupca za te 3-4 mln.
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
Nie ma szans, sezon przeciętny, coraz starszy jest. Jak dojdą do 3M to będzie cud.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Ploty chodzą, że chodzą ploty, że ma być grany temat wykupu... Oumy.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Helik do wzięcia za 750 tysi euro.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Właśnie spierdolił się z ligi.
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Czyżby kroił się jakiś transfer? Na FB mignęła mi wymowna grafika sugerująca, że za chwile może być "bomba". Przed chwilą czytałem też artykuł gdzie była mowa o tym, że Sevilla odpuściła Palme. Ciekawie...