Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb drzewa
#51
Dziekuje
 
Odpowiedz
#52
MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! COŚ PIĘKNEGO!
 
Odpowiedz
#53
Mamy to Kurwa!!! Nie zjebać proszę nie zjebać tego
 
Odpowiedz
#54
(16-05-2026, 22:11)MichalM napisał(a): Jebane kurwy zaczęły popychać Alliego na trybunach!


Mistrz, Mistrz Kolejorz!!!

Jebać te Kurwy pachołki radomskie!
 
Odpowiedz
#55
Cieszmy się z mistrza walić dziadów z Radomia!! Za tydzień już nic nie musimy!!
 
Odpowiedz
#56
Mistrz, Mistrz, Kolejorz!!!
 
Odpowiedz
#57
Jezu ten Skrzypczak to mnie do zawału doprowadzaSmile Panowie mamy toooo!!!! Warto było się tu z Wami użerać cały rok Smile Teraz dobre wzmocnienia i dawać tą LM!!!
 
Odpowiedz
#58
Nic o meczu! Brawo. Obrona Mistrzostwa!!! Brawo Lech!!! Cały!!!
 
Odpowiedz
#59
Wiadomo o której piłkarze wracają do Poznania? Big Grin
 
Odpowiedz
#60
Dorzucę tylko, że Pan Wojciech Mońka dzisiaj wykonywał podwójną obronę - interwencje sezonu, która jest podsumowaniem Jego zajebistego sezonu!


Mistrz, Mistrz Kolejorz!!!
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości