Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
A ok. No to przepłacili. Zobaczymy kiedy będzie potwierdzenie.
 
Odpowiedz
Może w przypadku spadku betonów udałoby się ściągnąć tego Bobcka na 9 jako następce Ishaka?
 
Odpowiedz
Żadnej szansy. Nie ta kasa i nie ta liga. Za to tego Zelizko brałbym beż zastanowienia. Nad Meną bym się zastanawiał
 
Odpowiedz
Czyli trzech piłkarzy ze spadkowicza. Ciekawy kierunek.
 
Odpowiedz
to poczekaj i zobaczysz dokąd pójdą ci trzej spadkowicze w przypadku degradacji; robimy screeny i wracamy do tematu pod koniec lata
 
Odpowiedz
A potem zrobimy screeny po półroczu? Rondić też poszedł do Koln a Hamulić do Tuluzy.
 
Odpowiedz
Wybiórcze te przykłady, takie pod tezę. Dlaczego z tej Stali nie podałeś przykładów Mrozka czy Kochalskiego?
 
Odpowiedz
(17-05-2026, 20:30)Antonio napisał(a): Czyli trzech piłkarzy ze spadkowicza. Ciekawy kierunek.

Z (być może) spadkowicza tylko ze względu na odjęte punkty. Ten (być może) spadkowicz nastukał tyle bramek, co my, czyli ofensywnych graczy mają na poziomie.
Co oczywiście nie musi oznaczać, że nadają się do nas - to musi grać z założeniami sztabu.
 
Odpowiedz
(17-05-2026, 21:15)galis napisał(a): Wybiórcze te przykłady, takie pod tezę. Dlaczego z tej Stali nie podałeś przykładów Mrozka czy Kochalskiego?

Bo Tuluza i FC Koln to dla mnie wyższa półka niż Lech i Karabach?
 
Odpowiedz
Bardzo subiektywna opinia, Tuluza cztery razy w europejskich pucharach w całej swej historii a Koeln ostatni raz chyba 6 lat temu więc Hamul8c nawet nie powąchał. Ale skoro dla ciebie LM niewiele znaczy to można dyskusję uznać za zakończoną
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Podem, 24 gości