Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Polecam wczorajszą konfe po meczu. Dużo mówi jakim Niels jest człowiekiem i może też dlaczego odnosi sukcesy.
Oczywiście jest teraz chwalony i porównywany do Łazarka i Apostela. Tymczasem on odpowiada że "Wy dziennikarze myślicie że tak dużo zależy od coacha. Jak nie idzie to chcecie nas zwalniać. A jak wygrywamy to jest to przecież zawsze team work ". Coś w tym stylu.
Połowa by się puszyła i pompowała swoje ego.
Like it.
Ogólnie konsekwencja i ciągle doskonalenie tego jak mamy grać. Jeśli odejdzie, nie mówię że nie przyjdzie ktoś dobry. Ale stracimy czas i trochę zaczniemy budować od nowa. Szkoda by było.
Liczba postów: 100
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
7
Totalnie. Śmieszą mnie też te głosy o Sindre. Zdaje się, że to Nielsa bardzo go chciał. I to jest cecha dobrego managera. Ja też jak robię rekrutację to staram się zatrudniać ludzi co najmniej tak dobrych jak ja, a najlepiej lepszych od siebie. Jeśli Niels zostanie, wierzę, że znajdzie sobie asystenta na tym samym poziomie.
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
On zna drużynę, nie trzeba by budować niemal od nowa z nowym trenerem. Duńczyk ma swoją filozofię gry, zna klub a każdy kolejny sezon by działał na korzyść tego poznania i zrozumienia. Wygląda, że potrzebuje kilku kolejnych klocków, żeby pchnąć to do przodu. Z każdnym kolejnym sezonem i znajomością łatwiej i szybciej będzie potrafi zażegnywać kryzysy. Ja trochę obawiałem się tego odejścia Sindre, ale jak już tłumaczyliście jego wkład w sukcesy Lecha jest przez niektórych wyolbrzymiany.
Liczba postów: 97
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
4
"Nie jesteśmy jakimś Arsenalem" - Mocno o przyszłym mistrzu Anglii i finaliście LM.. Lodu na głowę.
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Włodarczyk podaje, że o Duńczyka bardzo mocno zabiega Watford, 16 zespół Championship... Mam nadzieje, że to nie jest ta opcja, którą rzekomo rozważa NF.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Watford dostałby od Kolejorza w trąbę.
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Myślę, że dostałby w trąbę nawet od Arki Gdynia.
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Temat podobno mocno zaawansowany więc może jednak ktoś inny będzie musiał układać klocki przed walką o LM
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Powiem szczerze, zdziwiłbym się. Ale jeżeli to jest ta najlepsza oferta dla dwukrotnego Mistrza Polski, to się nie dziwię, że Papszun był rok bez pracy.