Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: QUO Vadis NF?
Tryb drzewa
Nie będzie ogłoszenia w sobotę na meczu...
 
Odpowiedz
HABEMUS PAPAM!!!!!!!

Do czerwca 2028!!!  Heart Heart
 
Odpowiedz
Yes, Sir.
Prowadź Zimny!
 
Odpowiedz
No i dobrze. Teraz jeszcze konkret wzmocnienia! I będzie jazda po LM!
 
Odpowiedz
No i tyle są warte wysrywy Włodarczyka i reszty. Tak pod rozwagę na całe okienko transferowe.
 
Odpowiedz
super wiadomość! muszę jednak przeglądać smsy - to już przeżytek Wink

ale szkoda że nie zrobili z tego informacji dnia przed meczem. słabe. ale przeczuwam w tym że Niels nie chciał, jakoś go nie widzę z koszulką 2028, żoną i dwiema córkami Smile
 
Odpowiedz
Teraz właśnie jest z nim program Big Grin ciekawe co tym razem wymyśli.
 
Odpowiedz
In Niels we trust! Kamień z serca!
 
Odpowiedz
Chciałbym wierzyć że przekonano trenera nie tylko pieniędzmi ale też konkretną wizją i planem działania na najbliższe lata.
 
Odpowiedz
(22-05-2026, 12:01)Skorpion napisał(a): Teraz właśnie jest z nim program Big Grin ciekawe co tym razem wymyśli.

Jaki, gdzie?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości