Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Szymczak i Fiabema mają rok kontraktu i raczej średnio im się opłaca gnicie w Lechu bez perspektyw. Z resztą ich wypożyczenia pokazują, że gnić raczej nie chcą podobnie jak Ian Hoffman.
 
Odpowiedz
Pululu oficjalnie się pożegnał, podziękował nie tylko Jagielloni ale i Polsce co by mogło sugerować, że karierę będzie kontynuował za granicą.
 
Odpowiedz
(21-05-2026, 10:26)rojber napisał(a): Pululu oficjalnie się pożegnał, podziękował nie tylko Jagielloni ale i Polsce co by mogło sugerować, że karierę będzie kontynuował za granicą.

Nie wierzyłem w opcję Pululu ani przez chwilę. Pójdzie pewnie zarabiać do Turcji albo innej Grecji. A poza tym nasi nigdy chetni bardzo nie byli do kontraktowania gwiazd ekstraklasy.
 
Odpowiedz
szkoda. gość z końcem kontraktu, bardzo wszechstronny, sprawdzony w lidze, silny do rozbijania autobusów - trochę takie brakujące ogniwo patrząc na naszych szklanych grajków
 
Odpowiedz
Rzekomo Jagiellonia i GKS zainteresowane Szymczakiem.
 
Odpowiedz
Ja jeszcze widzę cień szansy na Pululu. Nie sądzę aby w tej chwili nie miał już przyklepanego nowego klubu więc jakby szedł za granicę to mogłoby to być już ogłoszone (on, Jaga lub klub docelowy) a w przypadku przejścia do Lecha (ale też i do Widzewa, Rakowa czy też o zgrozo Legii) być może nie chce wkładać kija w mrowisko przed ostatnią kolejką.
Te słowa "thank you Poland" padają na końcu, być może to ogólnie wdzięczność za ciepłe przyjęcie w kraju bo w całym tekście to wyraźnie żegna się tylko z Białymstokiem.
 
Odpowiedz
Teraz mamy nowy temat. Pereira coś tam bąknął że rozważy oferty z innych krajów
 
Odpowiedz
I ponoć Linetty chce wrócić jak mu 3 letni kontrakt zapewnimy
 
Odpowiedz
Joel ma umowe do czerwca przyszłego roku, więc sobie może rozważać oferty za rok. ale fakt że jest u nas już 5 lat, za rok będzie w wieku 30, i to JEST ostatni dzwonek na coś innego. moim zdaniem bez sygnału z klubu powinien się skupić na zagraniu jeszcze jednego sezonu.
co do Linettetego, to byłby naprawdę mocny powrót.
a tak w ogóle to teraz zwariujemy od newsów przez te 2 miesiące
 
Odpowiedz
Joel pewnie gra na lepszy kontrakt. Wie ze mial dobry sezon, wie że to jeden z ostatnich kontraktów jakie podpisze więc pewnie chciałby coś pozarabiać. Linetty takie 2+1 jestem za.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 19 gości