Liczba postów: 3
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2025
Reputacja:
0
Tak czysto po ludzku, jeżeli faktycznie rok temu Turcy mu dawali mln euro rocznie to sentymenty, sentymentami.
Liczba postów: 321
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
No właśnie i przepłacili. Tak czysto po ludzku, wygląda na wrak dawnego Linettego,, zatem sentymenty, sentymentami, ale Karol jesteś do odgruzowania. Nie Ty powinieneś stawiać tu warunki.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Chodzi tylko o możliwość zakończenia kariery na Bułgarskiej.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
On miał problemy z grą w średniaku tureckim. I stawia warunki? Pff rok kontraktu z opcją na dwa lata jak pokaże co potrafi. Nie potrzebujemy w klubie gwiazdeczki po drugiej stronie rzeki.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Idąc dalej tym tropem. Benedyczak sobie nie poradził w Serie A ale za to wymiata w lidze tureckiej. Jak słaby musiał być Linetty w porównaniu do Benedyczaka?
Idąc w drugą stronę.
Jak Lech brał papę Ishaka z 2 bundesligii to miał on na koncie 1 bramkę w sezonie. Waldemar Sobota miał 3, Makana Baku 4, Viktor Gyokeres 7, Joel Pohjanpalo 9 a taki Sonny Kittel miał 11 a Marcos Alvarez 13.
A jeszcze inaczej. Zapominając, że Linetty to Linetty. Czy transfer takiego piłkarza jakim na papierze jest Karol byłby czymś hitowym? Tak powinniśmy do tego podchodzić.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Jeżeli wymagania finansowe nie są od czapy to zawsze warto usiąść do stołu. Linetty już prochu nie wymyśli ale to ciągle gracz na odpowiednim poziomie, który obok meczów nie przechodził.
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Nie ma co gadać. Linetty to dobry grajek i na prwno się przyda. I podejrzewam że są też inni chętni na jego zatrudnienie.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Żona Milica zamieściła wpis "Last dance" - szkoda...
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Może wypisała się ze szkoły tańca.