Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Rozumiem argumenty przeciw przedłużeniu kontraktu, ale budowanie środka obrony na Mońce za którego w każdej chwili ktoś może złożyć propozycję nie do odrzucenia trochę martwi
 
Odpowiedz
Nie no bez jaj. Już się zaczyna? Skrzypa jest elektryczny i na nim nie ma co budować. Alex nie istnieje i pewnie już nie zaistnieje i będzie odstrzelony. Mońka ktoś wpłaci te 15 milionów i fruu poleci. A oni nie chcą Antonio przedłużyć. Czyli co Dwóch świetnych nowych stoperów na cito? Przez LM?
 
Odpowiedz
Jedni odchodzą, inni przychodzą. Zawsze tak było, jest i będzie. Nic się jeszcze nie wydarzyło więc nie ma co siać paniki
 
Odpowiedz
Pytanie o warunki finansowe jakich żąda. Nie ma co ukrywać że ostatnio grał średnio, dodatkowo bardzo często był kontuzjowanym. Bez kontraktu pewnie jacyś Turcy mogą dać mu wyższy kontrakt niż my. Przy wysoko grającym Lechu stary i wolny Milic dodatkowo często kontuzjowany rodzi pytania. Fajnie jakby tu zakończył karierę, ale umówmy się, za rok czy dwa ani szybszy, ani rzadziej kontuzjowany to on nie będzie. A budżet placowy nie jest z gumy. Pozostaje pytanie kogo ogarną w zamian.
 
Odpowiedz
Pytanie kto w zamian to jedno ale status Monki w tym przypadku to dwa - na każdą ofertę trzeba odpowiadać wtedy NN - nikomu i ni chuja.
 
Odpowiedz
Ten Pululu to mój wymarzony transfer. Gościu tu by serio pasował, ma zadatki na ulubieńca trybun, kibice lubię sinych, walecznych ofensywnych graczy (takich jak Sadajev). Dać mu bańkę euro za podpisanie kontraktu, do tego wysoki kontrakt, jak nie trzeba płacić kwoty transferu tu chyba ich stać.
 
Odpowiedz
Pytanie czy faktycznie bije się o niego Widzew i Górnik czy chłop już się spakował i jedzie gdzieś dalej.
 
Odpowiedz
Spodziewam się 3, góra 4 transferów. Patrząc na obecną kadrę, braki są stoperku, defensywnym pomocniku i prawym skrzydle. Ten 4 transfer zakładam jak odejdzie Mrozek lub Kozubal, ewentualnie ktoś niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie. Napastników teraz mamy 5 lub 6 i raczej ta pozycja nie będzie wzmacniania, choć może Piotr nas zaskoczy.
 
Odpowiedz
Nie mamy 5 lub 6 napastników tylko dwóch. Jeden to Ishak a drugim jest Agnero. Lech w przyszłym sezonie potrzebuje kozaka i wierzę, że Rutkowski zauważył jak bardzo potrzebna jest szeroka kadra na przykładzie swoich skrzydłowych gdzie zawsze był ktoś w formie co przyczyniło się do obrony mistrzostwa.
Gdyby Frederiksen zamiast Gholizadeha/Walemarka/Palmy/Bengtssona/Hakansa/Ismaheela miał tak jak Brom do dyspozycji Ba Louę/Skórasia/Velde/Hoticia i z braku laku Szymczaka to byśmy dzisiaj pisali, że warto wyciągnąć z Lubina Ojrzyńskiego albo, że złą opcją nie byłby Marcin Brosz bo Termalika fajnie grała czasami.

Zakładając, że nikt nie odejdzie Lech potrzebuje dwóch środkowych obrońców, szóstkę, dziesiątkę i napastnika. No ale wiemy, że tak się nie stanie i outy będą więc do tego grona trzeba dodać zastępstwo dla outów przy czym Kozubala powinniśmy zastąpić szóstką a nie ósemką bo ósemek sporo.
 
Odpowiedz
No to ja powtórzę za Rutkiem, że wielu transferów nie będzie. Jak ktoś stawia na ilość to będzie rozczarowany.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: TonyJJ, 9 gości