Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb drzewa
#91
Chyba Ty. 100 razy wolę mecz ze Śląskiem niż z Arką.

Legia i Widzew to inna sytuacja. Legia za całokształt a Widzew profilaktycznie za pójście na skróty. Tyle
 
Odpowiedz
#92
Widzew musi spaść patrząc na to co przekazał nam Mosina.
 
Odpowiedz
#93
Zakończyła się 1 liga, brudasy się spierdoliły ze stołka, jeszcze tylko łks, chrobry i wieczysta się spierdolą i niech awansuje polonia Big Grin

Pary barażowe:
wieczysta - polonia
chrobry - łks
 
Odpowiedz
#94
Piękna różnica w nastrojach w Warszawie. Jedni w 98min po 2h bycia w pucharach z nich wypadli a drudzy w 98min załapali się na baraże.
 
Odpowiedz
#95
Chrobry pierwszym finalistą baraży o Ekstraklasę.
 
Odpowiedz
#96
Uffff, przynajmniej nie będzie kolejnej zgody
 
Odpowiedz
#97
ale nie Chrobry...a tfu.
 
Odpowiedz
#98
Z całego grona to Polonia chyba, że Wieczysta i pozabijają się z "sharkami" Wink
 
Odpowiedz
#99
Wieczysta-Chrobry finał baraży. Oba kluby grają na innym poziomie niż cała eklapa (no może poza Bruk Betem i Arką Wink ) wiec obojętnie kto awansuje obstawiam wyjazd z ligi po sezonie.
 
Odpowiedz
Oba kluby bez stadionów.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości