Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
(25-05-2026, 09:20)strzelisty jupiter napisał(a): Jaka pozytywna różnica w odróżnieniu choćby od takiego Jóźwiaka, który tak pokierował swoją karierą, że teraz jest w zasadzie wypalonym grajkiem bez perspektyw.

Przypadek Jóźwiaka to jest jeden z tych "na powrót do Polski zawsze będzie czas". No kurwa nie będzie. Obecny mistrz Ekstraklasy to już nie jest ekipa która z pocałowaniem ręki weźmie każdego piłkarza po zagranicznych przejściach bo stać go na lepsze opcje niż rezerwowy chujasporu czy belgijskiego outsidera. 
Jak dzisiaj miałbym wróżyć to jak w tym okienku do Lecha nie trafi Kownacki albo Linetty to kolejnego wychowanka doczekamy się dopiero w osobie Janka Bednarka za 3 lata albo Kuby Modera za rok.
 
Odpowiedz
Ja to widzę tak: uderzamy po Palmę, Oumę, Lisa i jak Niels zadecyduje to po Tofika. Plus stoper. Jak się uda to koniec transferów i mamy zespół gotowy na obóz we Wronkach.
 
Odpowiedz
Ouma raczej nie bo będą woleli wydać na Palmę (i Lisa jeśli będą musieli)
Byleby to wszystko przed obozem się domknęło.
 
Odpowiedz
Tu aż się prosi o sensownego napastnika już teraz. Fajnie gdyby kogoś trzeciego dorzucili po odpaleniu Szymczaka i Fiabemy. Jakóbczyk może być czwarty do kompletu - raz że kontuzjowany ostatnio, dwa że będzie dużo grania, trzy - czasem gramy na dwóch z przodu jak trzeba gonić. Wojciech Szymczak to pewnie póki co melodia.
 
Odpowiedz
Również nie uważam że mamy jakąś rewolucję robić. Wyznaczeni do ew sprzedaży są Kozubal i Mrozek ale to że są wyznaczeni nie oznacza że ktoś ich kupi. Podobno zainteresowani jesteśmy Kamilem Jakubczykiem z Arki. Będzie ich dwóch jeden przez u drugi przez ó Smile Dla mnie priorytet to piłkarz naciskający na Gurgula. Jako 3 napastnik musi się zacząć ogrywać nasz Jakóbczyk bo to najwyższy czas. Reszta ruchów uzależniona od odejsc Kozubala, Mrozka i ew Milica.
 
Odpowiedz
Jeszcze tak sobie pomyślałem, że gdyby Rutek powiedział teraz w mediach że mamy w planie zaatakować LM i będą solidne wzmocnienia to na dzień dobry wiadomo że cena pójdzie w górę nie mówiąc już o tym, że będziemy kartą przetargową u innych. Mam cichą nadzieję że przystąpimy do rozgrywek pucharowych z realnym poczuciem że zrobiono dużo by tego nie spierdolić.
 
Odpowiedz
(25-05-2026, 10:46)secret napisał(a): Ouma raczej nie bo będą woleli wydać na Palmę (i Lisa jeśli będą musieli)
Byleby to wszystko przed obozem się domknęło.

Zobaczymy bo info o tym, że kontaktowali się ze Slavią w temacie Oumy pokryło się z informacją o tym, że będą chcieli wykupić Palme. Z Oumą o tyle może być łatwo, że Czesi zapewne wiedzą, że w życiu już nie odzyskają tego co wydali na Kenijczyka, ba nie odzyskają nawet 50% tej kwoty. Ja bym uderzył z kolejnym wypożyczeniem i ewentualną kwotą wykupu zbliżoną do wartości rynkowej zawodnika tj ok 1,2 - 1,5 mln euro. Chyba, że planują od razu go wykupić.
 
Odpowiedz
Z całej czwórki wypożyczonych to akurat Ouma powinien być najszybciej spakowany i wysłany do macierzystego klubu. Potrzebujemy bardziej stabilnych piłkarzy a Ouma to po kenijsku "tykająca bomba".
 
Odpowiedz
(25-05-2026, 10:12)secret napisał(a): Z tego co słychać to  chłopaki nie palą się do transferów do drużyn które nie grają podobnie do Lecha, tj ofensywnie i z posiadaniem piłki. Nie chcą grać w drużynach co walczą o utrzymanie i mają 30% posiadania piłki w meczu

no i to jest to. myśle że bardzo dobrą robotę robi teraz Gumny. on wspominał w wywiadzie że po czasie stwierdza że jego transfer był po prostu zły, bo poszedł do klubu w którym gra się tak inną piłkę niż w Lechu. że to wprawdzie bundesliga, ale np posiadanie piłki 20%. 

Może powoli widzimy efekty tych "nauczek", i taki jeden z drugim zamiast iść do średniaka ligi ze zgniłego zachodu, woli grać atrakcyjny footbal w Lechu. a jak się pojawi oferta - to skorzysta ale profilowo to się musi zgadzać.

Pod tym względem jednak trzeba przyznać że Piekarski zrobił dla Pietuszewskiego super robotę.
 
Odpowiedz
(25-05-2026, 10:50)strzelisty jupiter napisał(a): Tu aż się prosi o sensownego napastnika już teraz. Fajnie gdyby kogoś trzeciego dorzucili po odpaleniu Szymczaka i Fiabemy. Jakóbczyk może być czwarty do kompletu - raz że kontuzjowany ostatnio, dwa że będzie dużo grania, trzy - czasem gramy na dwóch z przodu jak trzeba gonić. Wojciech Szymczak to pewnie póki co melodia.

Rutek skandowany z trybun, ogólna euforia po zdobyciu mistrzostwa, sukces, frekwencja itp. ale ręce na kołderkę to cały czas Ci sami ludzie, wydali na Agnero rekordową kapustę więc szanse na przyjście napastnika w to okno to okrągłe 0% (Ischak na sowitym kontrakcie jest jeszcze sprawny, może coraz mniej ale jednak sprawny). No i żeby ten przypadek Agnero nie zniechęcił ich do drogich transferów.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Bennett, 16 gości