Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Dobrasz twierdzi, że Szymczak i Fiabema wracają.
 
Odpowiedz
No to wiadomo. Wypizyczenia sie skonczyly. Pewnie będą im szukali rozwiązań chyba ze po treningach Nils stwierdzi co innego.
 
Odpowiedz
Na logikę to zostaje Palma I poszukają kogoś bardziej perspektywicznego niżeli Teofik więc to dobry ruch - taki pokazujący że chcemy więcej. Co prawda jeszcze jesteśmy w Karnawale i wiele rzeczy widzimy przez różowe okulary ale te ruchy mają sens.
Dobrasz mówił że zegnajac się z Louisem na Gali Ekstraklasy i pytając go o przyszły sezon ten odpowiedział- see you
 
Odpowiedz
Fiabema, Szymczak i Dziuba mają sobie szukać nowych klubów.
 
Odpowiedz
Liczyłem, że Fiabema się dobrze sprzedał w Holandii i nie wróci. Bo o Filipie było wiadomo, że nic z tego.
 
Odpowiedz
Według artykułu w Weszło Karol Linetty na pewno nie wróci do Lecha. Temat podobno jest zamknięty
 
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Do Damasławka.
 
Odpowiedz
Wg info z dzisiejszego spotkania z Rutkiem - za stary. Nie chcemy postarzać kadry.
 
Odpowiedz
Trochę dziwna decyzja ale ok. Pytanie kto za niego?
 
Odpowiedz
Ktoś inny.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Icek, Sultan, 28 gości