Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb drzewa
Ok ale mimo wszystko nie powstali 10 lat temu.
A Chrobry to przez mój związek z Lubinem mnie irytuje Smile
 
Odpowiedz
Nie ale to klub który nie zasługuje na grę w eklapie bo jest to kaprys właściciela tak jak ta cała Termalika. Najlepsza była by Polonia albo ŁKS ale już wolę Chrobrego niż ten sztuczny twór.
 
Odpowiedz
Do Głogowa bliżej
 
Odpowiedz
Warta Poznań po meczu grozy.. W ostatniej minucie ładuje bramkę na 2:2 i w przyszłym roku mamy 1 ligę w Poznaniu Smile Gratuluje dla Warty za ten sezon i za walkę!! Oby za rok walka o Eklapę!!
 
Odpowiedz
(29-05-2026, 13:42)Skorpion napisał(a): Nie ale to klub który nie zasługuje na grę w eklapie bo jest to kaprys właściciela tak jak ta cała Termalika. Najlepsza  była by Polonia albo ŁKS ale już wolę Chrobrego niż ten sztuczny twór.

A co trzeba zrobić żeby zasłużyć i co jest złego w kaprysie?

Warta always welcome. Zawsze to pewne 6 pkt dla nas Wink
Ale nie widzę szans
 
Odpowiedz
W kaprysie w sumie nic nie licząc tego, że masz mecz w Niecieczy gdzie zwożeni są autobusami okoliczni mieszkańcy za free bo wioska liczy 500 osób. Dlaczego i dla kogo taki klub ma grać w eklapie?

A co do Warty rzutem na taśmę, jakby dziś polegli to w barażach też by dostali. Sto procent! A tak będzie można zwiedzać stadion na drodze dębińskiej.
 
Odpowiedz

Brawo Warciarze! Emocje na stadionie do końca meczu mega. Kolejny piękny weekend dla Poznania! Dziś się bawimy po raz kolejny Big Grin
 
Odpowiedz
Kszo zagra za to w playoffach o 2 ligę.
 
Odpowiedz
Lech przegrał najmniej meczów w Ekstraklasie a Warta najmniej w 2 lidze.
 
Odpowiedz
Teraz tak patrzę jak żenująco zbudowany jest młyn na TSW. Sektory poprzecinany co kawałek pleksi na całej wysokości trybuny. Kto to budował?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 6 gości