29-05-2026, 12:41
Ze wszystkimi wzmocnieniami musimy przystąpić potem te transfery premium extra najwyżej typu jakiś lepszy Palma. Nie popełniajmy cały czas tych samych błędów.
|
Ocena wątku:
Title: QUO Vadis NF?
Tryb drzewa |
(29-05-2026, 11:07)strzelisty jupiter napisał(a): Dlatego ważne, by już do pierwszego meczu w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów przystąpić ze wzmocnionym, skonsolidowanym, zgranym w sparingach blokiem defensywnym. Minimum jeden ruch do klubu musi zostać poczyniony na tej pozycji do tego czasu.