Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
No nie do końca (chyba ze zaplacimy pierwotnie umówione wykupne 4.5 mln). Jeśli chcemy zbić z umówionej ceny, to Celtic, wiedząc że inny chętny daje wiecej niż Lech, może po prostu odrzucać wszystko poniżej 4.5mln do 30 czerwca po czym sprzedać Sevilli. A czu Palma jest na tyle lojalny żeby sie postawic okoniem Celticowi, ze "do Lecha za mniej, albo nigdzie", to śmiem wątpić. Już szczegolnie przy ofercie z La Liga. Dobra piłka, jego język ojczysty, lepszy klimatitd
 
Odpowiedz
I brak pucharów. Ale oczywiście wszystko inne co wymieniłeś pewnie z jego perspektywy bardziej na plus. Sprężałbym się na miejscu Rutka.
 
Odpowiedz
@Pacal

W 100% wszystko zależy od Nas, bo nawet jak się nie dogadają na obniżkę, to i tak mamy w rękawie umówioną sumę.
Od Szkotów zależna jest kwota, ale ostatecznie to My decydujemy (no i oczywiście sam gracz, ale wierzę, że Palma jest na tyle poważny, że skoro już się dogadali co do kontraktu to zdania nie zmieni).
 
Odpowiedz
Ale mamy chyba jakiś termin, po którym już Lech nie ma pierwokupu za ustaloną kwotę.
 
Odpowiedz
Zapewne, nie wiem czy jest wypożyczony do 30 czerwca, czy krócej, ale to i tak wciąż to Lech do tego czasu ma wszystko w swoich rękach.
 
Odpowiedz
Nie wiem ile w tym prawdy, ale w necie lata, że mamy czas do początku czerwca. Konkretnego dnia nie znalazłem. Ktoś zna dokładny termin, do którego obowiązuje klauzula ustalona z Celtikiem? Wobec powyższego, dziwne że Klimczak w rozmowie z Włodarczykiem mówił, że sprawa powinna się rozstrzygnąć w najbliższych tygodniach. Zakładam że nawinął mu makaron, a w rzeczywistości na dniach pewnie poznamy rezultat negocjacji.
 
Odpowiedz
(29-05-2026, 20:48)Pinkin napisał(a): Zapewne, nie wiem czy jest wypożyczony do 30 czerwca, czy krócej, ale to i tak wciąż to Lech do tego czasu ma wszystko w swoich rękach.

Kiedyś patrzyłem na Sofa i był tam termin wypożyczenia 30.06. Ale czy klazuzula wygasa wczesniej to tylko szczegóły kontraktu
 
Odpowiedz
(29-05-2026, 20:34)Pinkin napisał(a): @Pacal

W 100% wszystko zależy od Nas, bo nawet jak się nie dogadają na obniżkę, to i tak mamy w rękawie umówioną sumę.
Od Szkotów zależna jest kwota, ale ostatecznie to My decydujemy (no i oczywiście sam gracz, ale wierzę, że Palma jest na tyle poważny, że skoro już się dogadali co do kontraktu to zdania nie zmieni).

 Toteż napisałem w nawiasie zastrzeżenie "chyba ze zaplacimy całe 4.5m". Ale jest publiczną wiedzą że Lech tyle nie zapłaci.Albo znegocjujemy w dół albo go nie kupimy.
 
Odpowiedz
(29-05-2026, 19:50)pacal napisał(a): No nie do końca (chyba ze zaplacimy pierwotnie umówione wykupne 4.5 mln). Jeśli chcemy zbić z umówionej ceny, to Celtic, wiedząc że inny chętny daje wiecej niż Lech, może po prostu odrzucać wszystko poniżej 4.5mln do 30 czerwca po czym sprzedać Sevilli. A czu Palma jest na tyle lojalny żeby sie postawic okoniem Celticowi, ze "do Lecha za mniej, albo nigdzie", to śmiem wątpić. Już szczegolnie przy ofercie z La Liga. Dobra piłka, jego język ojczysty, lepszy klimatitd

W przypadku klauzuli wykupu zawodnik ma niewiele do gadania, jeśli mamy z nim porozumienie ws jego kontraktu (mamy) Problem w tym, że my nie chcemy wpłacić pełnej kwoty z klauzuli. Wbrew pozorom czas nie gra na naszą korzyść, bo są chętni na przejęcie Luisa po wygaśnięciu umowy wypożyczenia. Celtic gra na czas i dość opornie negocjuje, bo kwotę porównywalną do naszej klauzuli mogą uzyskać na rynku. Tak, pewien klub spod Łodzi wysłał oficjalną ofertę wyższą niż klauzula wykupu już dawno. Stąd te informacje o śledzeniu naszych ruchów itp. Trochę gramy va bank, ale myślę że „nikt nie jest tak głupi” żeby ewentualnie nie wpłacić pełnej klauzuli w ostatni dzień umowny, w przypadku braku porozumienia wcześniej. Magik, gwiazda drużyny, zdrowy - okazja.
 
Odpowiedz
Na Specia Calcio lata info ze Lech zainteresowany Giuseppe Aurelio -lewym obrońca ze Specii
https://www.calciospezia.it/2026/05/29/d...r-aurelio/

Trochę mało wiarygodne bo wykupili go z Palermo rok temu wiec musielibyśmy sięgnąć głębiej do portfela
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: galis, Zabal, 21 gości