Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb drzewa
Stadion był chyba budowany partiami. Dlatego tak chujowo to wygląda.
 
Odpowiedz
Brawa dla Kwietnia i zespołu. Fajna historia. Lubię takie. Nawet jakby jutro miał ogłosić że rozwiązuje klub Wink
No i zdecydowanie najlepszy mecz wekendu xD
 
Odpowiedz
+6 pkt dla ukochanej przez Kwietnia wisełki?
 
Odpowiedz
Pierdolenie, właśnie Kwiecień będzie chciał koniecznie wygrać.
 
Odpowiedz
Zobaczycie jak on popsuje rynek. Jak będzie ściągał piłkarzy grubo przepłaconych. To będzie dramat.
 
Odpowiedz
Nie znam człowieka. Nie wiadomo jakimi ludźmi się otoczy i czy będzie ich słuchał. Może skończy jak Wojciechowski w Polonii… a może będą drugą Termalicą, która poniżej pewnego poziomu nie schodzi mimo braku zaplecza kibicowskiego.
 
Odpowiedz
Nic rynku nie popsuje, Kwiecień to nie Dobrzycki, on co najwyżej emerytów pokroju Pazdana czy Gajosa mogą pościągać.
 
Odpowiedz
nie popsuje, zresztą będąc dalej w Wieczystej i nie przechodząc do Wisły, rozpraszają kapitał i potencjał. im dłużej tak będzie - nie ma się czego obawiać
 
Odpowiedz
Ale on ma chore ambicje, jak teraz dostał Ekstraklasę to pewnie zobaczy jak ten sezon się ułoży ale jest w stanie wrzucić kolejny bieg dla własnej fanaberii. Sam wychował się w okolicach stadionu, tam głównie kibicuje się Wiśle więc ma prywatne powody + chore ego by tak działać.
 
Odpowiedz
No takich emerytów, że chce Kownasia, Linettego Pululu. To nie są leszcze.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości