Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
(01-06-2026, 16:05)Antonio napisał(a): To nie Celtic na oferty tylko Palma. Jak ktoś daje za niego 6 mln Celtikowi to da je Lechowi gdy Luis zostanie wykupiony.

Dokładnie o tym mówię
 
Odpowiedz
No nie, to nie do końca tak - właściwie to i Palma i Celtic mają oferty i sobie spokojnie je analizują.
Na takie "pośrednictwo" Lecha nie ma szans, bo to nie jest tak, że ktoś daje dwa razy więcej czy nawet milion euro więcej niż to, co mamy w umowie wypożyczenia. Te oferty mogą być o 100, 200, czy nawet 500k wyższe dla Celticu - i już nie stanowi to operacyjnie dla nas większego sensu, bo po drodze trzeba popłacić prowizje menedzerow, zawodnikowi itp itd.

Z jednej strony dobrze, że próbowaliśmy i próbujemy negocjować. Ale gdzieś jest granica - i jeśli poważnie marzymy o Lidze Mistrzów, to zrobimy to tylko z takimi zawodnikami. Zdrowy, dobry wiek, wyrastający ponad przeciętność i dający liczby. Sprawdzony w naszym środowisku.
Piszecie o innych pozycjach - i słusznie, ale przypomnę, że szykują nam się drogie odejścia młodych, a Klimczak już zapowiedział wypożyczenia w stylu właśnie Walemarka czy Palmy. Kasy za Europę to nawet nie wspomnę.

Tak czy inaczej, jeśli mamy problem z wykupem takiego zawodnika (który ma spory potencjał odsprzedaży po udanej rundzie w pucharach), to nie oszukujmy się aspiracjami do LM. I to może być smutna prawda, nawet nie chodzi o braki ambicji, co możliwości. Być może ta LKE to taki dłuższy przystanek dla nas i trzeba się z tym pogodzić, może czasem licząc na dobre losowanie eliminacji LE.

Przypominam, że na długi okres wypada nam Ali. Walemark na razie zagrał jeden przyzwoity mecz po kontuzji, Pablo okazał się bardziej "8" niż "10". Z przodu zacznie nam zaraz mitycznej magii brakować. Nie liczę na to, że trafią kolejnych Palmów, którzy już w połowie lipca wkomponują się do zespołu i powalczymy na poważnie o LM, bo to się nie uda.
 
Odpowiedz
A Palma to w ogóle chce tu nadal grać? Zacznijmy od tego.
 
Odpowiedz
To jest świetne pytanie, z tego, jak się wkomponował w drużynę - moim zdaniem tak.

Natomiast wpłata umownej kwoty wykupu powodowałaby brak konieczności dyskusji Smile
 
Odpowiedz
No to sobie powalczymy o LM jak nie będzie Aliego i Palmy.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
 
Odpowiedz
No wkomponować się wkomponował ale może chciałby się teraz wkomponowywać w Sevillę. Dlatego można wykupić Palmę a on będzie chciał wymusić transfer do Hiszpanii bo nie ma polskiego okresu grudzień - kwiecień.
 
Odpowiedz
(01-06-2026, 16:28)Sultan napisał(a): No nie, to nie do końca tak - właściwie to i Palma i Celtic mają oferty i sobie spokojnie je analizują.
Na takie "pośrednictwo" Lecha nie ma szans, bo to nie jest tak, że ktoś daje dwa razy więcej czy nawet milion euro więcej niż to, co mamy w umowie wypożyczenia. Te oferty mogą być o 100, 200, czy nawet 500k wyższe dla Celticu - i już nie stanowi to operacyjnie dla nas większego sensu, bo po drodze trzeba popłacić prowizje menedzerow, zawodnikowi itp itd.

Z jednej strony dobrze, że próbowaliśmy i próbujemy negocjować. Ale gdzieś jest granica - i jeśli poważnie marzymy o Lidze Mistrzów, to zrobimy to tylko z takimi zawodnikami. Zdrowy, dobry wiek, wyrastający ponad przeciętność i dający liczby. Sprawdzony w naszym środowisku.
Piszecie o innych pozycjach - i słusznie, ale przypomnę, że szykują nam się drogie odejścia młodych, a Klimczak już zapowiedział wypożyczenia w stylu właśnie Walemarka czy Palmy. Kasy za Europę to nawet nie wspomnę.

Tak czy inaczej, jeśli mamy problem z wykupem takiego zawodnika (który ma spory potencjał odsprzedaży po udanej rundzie w pucharach), to nie oszukujmy się aspiracjami do LM. I to może być smutna prawda, nawet nie chodzi o braki ambicji, co możliwości. Być może ta LKE to taki dłuższy przystanek dla nas i trzeba się z tym pogodzić, może czasem licząc na dobre losowanie eliminacji LE.

Przypominam, że na długi okres wypada nam Ali. Walemark na razie zagrał jeden przyzwoity mecz po kontuzji, Pablo okazał się bardziej "8" niż "10". Z przodu zacznie nam zaraz mitycznej magii brakować. Nie liczę na to, że trafią kolejnych Palmów, którzy już w połowie lipca wkomponują się do zespołu i powalczymy na poważnie o LM, bo to się nie uda.
Racja jezeli bedziemy go chcieli opchnąć od razu. Jezeli potrzymamy pol roku i w ciagu tego okresu potwierdzi swoj niewątpliwy potencjał sprzedamy go dużo drożej.
 
Odpowiedz
Brak wykupu Ismaheela było dla mnie jednoznaczne z tym, że te 1.2 mln € będzie przeznaczone po prostu, żeby dorzucić do wykupu Palmy ale widzę, że chyba jednak za bardzo zaboli nas te 4 mln € więc zamiast mieć ogranego magika wydajmy w ciemno na następnego 2.5 może odpali może nie, a może przyjdzie jakiś kozak pod koniec sierpnia jak co roku gdy już nie będzie o co grać w Europie i znowu wylądujemy w LKE.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
 
Odpowiedz
Nie zdziwiłbym się, gdyby w gabinetach rozgrywała się właśnie decyzja - wykupujemy Palmę, ale mamy wtedy dodatkowo na 1 max 2 transfery vs. odpuszczamy Palmę i ruszamy po 5 nowych. Myślę, że to mogą być tego typu rozkminki.
 
Odpowiedz
(01-06-2026, 18:32)SpokoLoko napisał(a): Nie zdziwiłbym się, gdyby w gabinetach rozgrywała się właśnie decyzja - wykupujemy Palmę, ale mamy wtedy dodatkowo na 1 max 2 transfery vs. odpuszczamy Palmę i ruszamy po 5 nowych. Myślę, że to mogą być tego typu rozkminki.

Uzasadnione jakby nie patrzeć.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Podem, TonyJJ, 14 gości