Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb drzewa
No nie wiem czy wiesz, bo Rutkowski tego głośno nie mówił, ale podobno nasi chcą Lewandowskiego, Zielińskiego i Bednarka.
 
Odpowiedz
Ale oni to oficjalnie mówią i patrząc co się działo w 1 lidze to są w stanie to ogarnąć.
 
Odpowiedz
Wydaje mi się że dla Wieczystej ci trzej piłkarze to jednak inna półka
 
Odpowiedz
Niech ogarniają - będzie weselej w tej naszej lidze jeszcze bardziej Wink
 
Odpowiedz
Finał baraży do 1 ligi Podbeskidzie Sandecja. Olimpia płacze bo miała wszystko w swoich nogach ale no cóż. Cieszy porażka Śląska 2 Wrocław bo w pierwszej lidze nie mają czego szukać. Ale patrząc na mecze to Warta by miała bardzo ciężko więc cieszy awans bezpośredni.
 
Odpowiedz
Sokół Kleczew w II lidze po barażach. Obecnie trzecia siła w Wielkopolsce - po Lechu i Warcie (I liga). Mało tych drużyn z regionu na poziomie centralnym - tylko trzy.
 
Odpowiedz
Na podlasiu, w świętokrzyskim, opolskim i lubuskim po jednej.
We warmińsko-mazurskim... zero - tam to dopiero mają pustkę...
https://pbs.twimg.com/media/HKcDwrHWkAAE...name=large
 
Odpowiedz
Może Unia Swarzędz powalczy w tym sezonie realnie o awans.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 6 gości