Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Na meczykach piszą że wg jakiegoś dziennikarza z Sevilli może i są zainteresowani Palmą ale nie mają na niego kasy i najpierw musieliby kogoś sprzedać
Podobnie pewnie u nas - musimy sprzedać kogoś a nie ma ofert.
Liczba postów: 146
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
3
Proponuję odrobine lodu, do okienka transferowego jeszcze sporo czasu i nie ma co liczyć na konkrety. Chociaż chciałoby się żeby wszystko było już dograne ale niestety w tym biznesie, a szczególnie u nas wiem jak to jest. Nie ma co liczyć że najważniejsze tematy zostaną przyklepane przed czasem.
Oby udało się przed zakonczniem przygotowań
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
Zeszłoroczna saga pt "napastnik do rywalizacji z Ishakiem" powinna dać sporo do myślenia. Miejmy nadzieję, że wnioski zostały wyciągnięte.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Czyli można go kupić i opierdolić po eliminacjach jak Sevilla nazbiera szmalu.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Dla lubiących zagadki jest coś na facebooku klubowym.