Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Jeszcze jak się okaże, że wcale nie było 4 MEUR, tylko coś urwali, to naprawdę czapki z głów i nie mam więcej pytań.

Wyłączając transfery 1:1 za odchodzących (nie liczę Oumy i Taofeeka, których de facto nalezy wykreslić ze składu, zakładam przedłużenie z Miliciem) - przydałby się stoper, defensywny pomocnik i prawy pomocnik. ALE (znów - zakładając, że jezeli ktoś odejdzie, zostanie zastapiony 1:1) - postawię tezę, że to JUŻ jest skład mogący spokojnie wystarczyć na dojscie do minimum fazy grupowej LE. Ostatecznie na stoperze można pograć Janyszką, a na skrzydle - Lismanem. Ale nie wygłupiajmy się, mimo, że na Palmę trochę poszło, coś tam w kabonie zostanie.
 
Odpowiedz
Elegancka wiadomość na początek długiego weekendu. Oby Luis teraz ładnie nam grał.
 
Odpowiedz
(03-06-2026, 13:57)uncoolben napisał(a): I to by było na tyle, jezeli chodzi o dziennikarskie pie*dolenie!!!
I forumowe stękanie jak to się nam drużyna rozpada, gwiazdy odchodzą i w ogóle cały Rutek.

Przy okazji chciałbym zauważyć, że to już nie pogłoski, a przedłużenie kontraktu, zatem ten wątek zostawmy na faktycznie plotki, a nie sprawy dokonane.
 
Odpowiedz
(03-06-2026, 13:57)uncoolben napisał(a): I to by było na tyle, jezeli chodzi o dziennikarskie pie*dolenie!!!

I dziwne zachowania użytkowników, nie tylko tego forum.
 
Odpowiedz
WOW! Jest szansa, że jednak wyciągnęli wnioski z lat poprzednich i poważnie myślą o LM
Brawo!
 
Odpowiedz
(03-06-2026, 14:11)Róża napisał(a):
(03-06-2026, 13:57)uncoolben napisał(a): I to by było na tyle, jezeli chodzi o dziennikarskie pie*dolenie!!!

I dziwne zachowania użytkowników, nie tylko tego forum.

O to to!
 
Odpowiedz
Szacunek. Szczerze nie wierzyłem, mimo że ruch z każdej strony patrząc logiczny. Zaszła w gabinetach pewna zmiana w stosunku do lat poprzednich. Powinniśmy dalej iść w wypożyczenia potencjalnych kozaków, a jak się sprawdzą, starać się wykupić. Bardzo dobry kierunek. Brawo!
 
Odpowiedz
Ale zeszło ze wszystkich ciśnienie. Jeszcze trzech kozakow i idziemy po tę Ligę Mistrzów
 
Odpowiedz
(03-06-2026, 14:05)Kleju napisał(a):
(03-06-2026, 13:42)Harley napisał(a):
(03-06-2026, 13:37)Antonio napisał(a): Dla lubiących zagadki jest coś na facebooku klubowym.

Obiekt 77
Trajektoria
2026 -> 2029!

Cool

I najlepsze "azulejos"... azulejo- cienkie ceramiczne płytki Big Grin 1922 za 1m2. Coraz bardziej umiemy w marketing

próbuje wyczytać z tej karki kwotę, ale chyba nie maSmile

gdyby gdzieś była ilość m2 płytek, to można by się doliczyć
 
Odpowiedz
(03-06-2026, 14:22)Mosina napisał(a):
(03-06-2026, 14:05)Kleju napisał(a):
(03-06-2026, 13:42)Harley napisał(a):
(03-06-2026, 13:37)Antonio napisał(a): Dla lubiących zagadki jest coś na facebooku klubowym.

Obiekt 77
Trajektoria
2026 -> 2029!

Cool

I najlepsze "azulejos"... azulejo- cienkie ceramiczne płytki Big Grin 1922 za 1m2. Coraz bardziej umiemy w marketing

próbuje wyczytać z tej karki kwotę, ale chyba nie mSmile

gdyby gdzieś była ilość m2 płytek, to można by się doliczyć

Te daty pod pierwiastkiem, to mnie interesuje, może tam jest klucz do odpowiedzi Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Podem, TonyJJ, 14 gości