Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Ok ok. Ilu było takich co błyszczeli w Koronach, Arkach czy innych Łęcznych a potem przychodziło pograć przy 30 tys widzów którzy wymagają o ważne cele a nie o puchar sołtysa Opola i była sraczka i lipa. To jest dwa miliony euro nie jesteśmy PSG żeby wywalać siano w błoto. Jeśli uważacie, że się sprawdzi ok. Przyjmuje waszą wiedzę do wiadomości, tylko żeby potem nie było płaczu bo innego nie będzie (patrz przykład Agnero)
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
I po co ten sarkazm? Kupimy kolesia z Korony która zgarnęła na piz.. od Chojniczanki Lechii czy innej Pogoni. Chłop nie wypali a innego nie będzie. Tylko o to mi chodzi. Jeśli klub uzna, że chcą go bo jest im potrzebny to spoko.
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
Byli tacy, co błyszczęli w mistrzowskiej Wiśle, w mistrzowskiej Jadze, przychodzili do nas i była kupa. Nawet dwóch takich w kadrze aktualnie mamy. Zatem da się dorobić narrację do wszystkiego.
Rozumiem że sam zawodnik może nie przekonywać bo coś, ale narzekanie że przychodzi z Korony wg mnie jest jednak nieco kuriozalne.
Wywiad ze Svetlinem budujący, dobry znak. Oby szybko do nas dołączył.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Nie no w takim przypadku to wolę tego z Korony niż jakiegoś asa z drugiej ligi hiszpańskiej.
Liczba postów: 126
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
No dobrze, że nie każdy tak rozumuje bo w życiu byśmy nie sprzedali żadnego zawodnika. Przyjdzie dyrektor z Dortmundu, Rzymu czy innej Brukseli i stwierdzi, że nie chce nikogo z Lecha bo dostali w ryj z Lincolnem.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
05-06-2026, 19:22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2026, 20:30 przez galis.)
@Skorpion Zluzuj majty i nie rób siary na dzielni jak mówi moj dziesięcioletni Chrześniak. Widziałeś jego grę? Sprawdziłeś to co piszą na forum albo transfermarkt? Mistrz Słowenii, zdobywca Pucharu Słowenii, jeden z najlepszych zawodników drużyny ćwierćfinalisty LKE. To nie jest jednosezonowiec a to że Korona go kupiła to udało się jej jak ślepemu poruchać.
@Kefas9494 jeśli rzeczywiście tak mówił to znaczy że i na zewnątrz widać że jesteśmy najlepszym rozwiązaniem w Polsce dla Piłkarzy- tu się wszystko zgadza, organizacja, sukces sportowy, cele i rozwój, piękna piłka (w skali naszej ligi) i najlepsze miejsce do życia.