Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
W każdym razie w towarzyskim przeciwko Chorwacji wczoraj nie zagrał.
 
Odpowiedz
Zbabolił w meczu z Cyprem, zszedł w przerwie i z Chorwacją trener postanowił nie zawierzać statystykom z Kielc.
 
Odpowiedz
A to nie jest tak, że z Chrowacją Słowenia zagrała zupełnie innym ustawienie i zwyczajnie Svetlin mógł w tym drugim systemie się nie łapać? Ja wiem, że w Polsce jak ktoś jest lubiany przez selekcjonera to zawsze mu się na boisku miejsce znajdzie ale profesjonaliści tak nie robią.
 
Odpowiedz
no jak nie gra regularnie w ichniej reprezentacji to tym bardziej się nie nadaje. brać Kapustkę Wink
 
Odpowiedz
Kapustka też nie łapie się do reprezentacji Słowenii. Wink
 
Odpowiedz
Ponoć Hellebrand ma 1,7M klauzulę odejścia i już Widzew przy nim łazi. To w takim wypadku dziwię się, że Lech nie kręci się przy nim. U nas puchary, w Widzewie walka o spadek i kompletny chaos.
 
Odpowiedz
(08-06-2026, 12:07)hif napisał(a): Ponoć Hellebrand ma 1,7M klauzulę odejścia i już Widzew przy nim łazi. To w takim wypadku dziwię się, że Lech nie kręci się przy nim. U nas puchary, w Widzewie walka o spadek i kompletny chaos.

I chore pensje podejrzewam
 
Odpowiedz
Obejrzyjcie sobie bramkę Cypru. Moim zdaniem Tamar idealnie pasuje do tego, co graliśmy w zeszłym sezonie w defensywie. Warto nadpłacić 3 mln jurków.
 
Odpowiedz
To Widzew bierze Hellebranda i Jakubczyka? Tak donosi farmazoniarz.
 
Odpowiedz
Ciekawe info o tej klauzuli Hellebranda. Ciekawe jak wyglądają u niego te liczby dot. intensywności, itp. Pytanie też faktycznie jaką chce pensje. Ponoć ci Turcy dawali mu 2 banki euro. Szaleństwo. Ciekawe ile daje Widzew.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: TonyJJ, 8 gości