Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Chyba tylko ciśnięcie temu typowi na social media może podważyć jego wiarygodność.
 
Odpowiedz
Pululu chyba w Widzewie więc już też jego temat z naszych blubrów możemy sobie podarować
 
Odpowiedz
Myślę że już po przyjściu Agnero temat Pululu powinien zniknąć.
 
Odpowiedz
Uważam że w przyszłym sezonie Widzem będzie walczył o mistrzostwo dlatego tak ogromnie żałuję że nie spadli
 
Odpowiedz
Ja mam podobne odczucia, życzyłem im spadku po to, żeby zahamować ich marsz w górę w Ekstraklasie. I może wyjąć od nich takiego Wiśniewskiego za bezcen. A teraz będą głownym naszym rywalem w przyszłym sezonie pewnie. A 1 miejsce miejsce w lidze daje jeden dwumecz do LM..
 
Odpowiedz
To o co będzie walczył Widzew w przyszłym sezonie zależy od tego czy mają już jakiś pomysł na siebie bo samym skupowaniem z rynku głośnych lub drogich nazwisk niczego się nie osiągnie. Tak samo sam Pululu nie wiadomo co będzie grał w topornym stylu Vukovicia który nijak ma się do tego jak grała ekipa Pululu ostatnio.
 
Odpowiedz
Ja tego pomysłu nie widzę dlatego nie traktuję ich jako mocnego  kandydata do Mistrza w nadchodzącym sezonie. Oni wolno się uczą i nie widzę tam logiki. Najpierw kupowali graczy perspektywicznych, potem niby gotowe "gwiazdy swiatowego formatu", teraz szukają najlepszych ligowców - od ściany do ściany. Do tego Trener strażak-rzemieślnik i teraz Dyrektor Sportowy, mistrz grzebania po śmietnikach i wyszukiwania tam perełek a nie Fachowiec z notesem i ekskluzywnymi kontaktami w telefonie. Oni powinni zamienić się z Legią na Bobica. To się kupy nie trzyma a liga na szczęście jest coraz bardziej logiczna. Dzięki temu właśnie my jestesmy gdzie jestesmy.
 
Odpowiedz
Też bardzo obawiam się Widzewa. Widać, że tym razem starają się przynajmniej robić coś z głową. A nie na pałę. Będzie ciężko. Przecież my Pululu nie interesowaliśmy się już od roku/pół?
 
Odpowiedz
W "Wariancie Mistrzowskim" skauci zastanawiając się nad możliwymi 9 do zakontraktowania (Vipotnik, Gudjonhsen, Pululu) ocenili Pululu, jako najmniej pasującego piłkarsko do stylu gry Lecha, jest starszy i inni mają większy potencjał, są kadrowiczami. W krótkim okresie może dać co prawda najwięcej, ale w tym przypadku długi okres w Lechu ma znaczenie obsadzając tę pozycję. Czytaj zastąpienie/zluzowanie Ishaka. Myślę, że mogli teraz sondować, ale tylko sondować. Wiem, że to brzmi dziwnie bo zakontraktowali ostatecznie Agnero, ale muszą w niego wierzyć.
To co jest fajne moim zdaniem to my szukamy piłkarzy pod styl gry, filozofię a nie pod danego trenera czy po prostu bo ktoś jest wolny na rynku i możliwy do sprowadzenia.
 
Odpowiedz
Oczywista oczywistość cytując klasyka. Piłkarz musi być elementem Drużyny, Drużyna, podobnie jak Trener czy Dyrektor Sportowy elementem Klubu. To musi być spójne a póki co w Widzewie to możesz  kupić Yamala a i tak niewiele z tego będzie bo tam każdy chuj na swój strój.
By nie było całkiem OT to ten Vipotnik jest Kot przez duże K i szkoda ze nie daliśmy rady go ściągnąć. 23 bramki i 3 asysty w Championship i dwie bramki w czterech meczach Repry. Nie bez kozery wyceniany na ponad dwadzieścia baniek. Pocieszające jest to że umiemy szukać tylko jeszcze poziom sportowy i finansowy czasem nie ten... ale droga wydaje się słuszna.
edit. jeszcze co do tej spójności która w perspektywie czasu daje sukces (oby na dłuuugo). Nasza Akademia gra czwórką z tyłu i tak ma grać pierwszy zespół. Trener który tu przychodzi musi grać na czterech w obronie i musi umieć grać Młodzieżą. To są pryncypia. A co jest w Widzewie? Praca w systemie pożar w burdelu - trzeba dużo zmieniać: Trenerów, Dyrektorów, Prezesów, Bramkarzy, taktykę, profili poszukiwanych Zawodników (pisałem o tym kilka postów wyżej) -a na koniec sezonu dowiemy się co z tego wyniknie. 
Jeśli kogoś się obawiam to Górnika, tam jest zamysł, ciągłość, Kadry (Milik,Siara), infrastruktura (nie tylko stadion ale i zintegrowane boiska treningowe) i atmosfera w szatni - gdy dojdą do tego pieniądze, a dojdą, to mogą zaistnieć na dłużej.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: forem1922, Gruszowy, MichalM, Walas91, 31 gości