Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Jeśli to by wypaliło to czapki z głów. Moder zawodnik który jak jest zdrowy zjada całą ligę i jest piłkarzem poziomu LM. Brać i nie gadać. A, że pensja na poziomie kapitana? No i? Rozwijamy się czy zwijamy? Coraz większe siano to logiczne następstwo.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Najśmieszniejsze jest to, że Feyenoord dostał od nas kasę za Walemarka, kupił Modera i jeszcze im zostało.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
12-06-2026, 10:35
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2026, 10:38 przez strzelisty jupiter.)
Niczego się nie nauczyliście po jesiennym pomorze i wcześniejszych, choćby za Broma. Jak chcemy brać notorycznie kontuzjowanych, musimy mieć w kadrze ze trzydziestu chłopa.
@Antonio
Obaj z tej samej gliny. Lekko trącisz i się łamie.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Czyli cały czas ta sama narracja. Zawodnik pokroju Modera zdrowy kosztuje ile z 6-8 mln stać nas? Nie. Tak samo jak z Alim piłkarz kompletny z jego umiejętnościami to też pewnie 5-10 mln do wydania. Musimy polować na takich z defektem ale z ich umiejętnościami. Jak awansujemy do LM i ugramy tam sporo to możemy wydawać po 10 mln na jednego piłkarza.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
A Ty się @strzelisty po Alim niczego nie nauczyłeś?
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Po co ci piłkarz wart 6-8 milionów, który nie gra? Można trafić tańszych i nie szklanych, a dających jakość. Palma, Bengtsson, Pereira, Rodriguez. W takich celujmy, a rozwój jest nieunikniony.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Dobrze, że przynajmniej Svetlina nie wymieniłeś.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Palma to wyjątek. Ale sorry Leo, Pereira czy Rodri to nie piłkarze na LM to dobrzy piłkarze na Eklape ale na LM potrzebujemy takiego Alego, Modera piłkarzy o innej jakości.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Poza tym, przy 6 - 8 milionach to nawet czysto hipotetycznie nie ma o czym gadać. Ale przy + - milionie i podobnym kontrakcie to w przypadku korzystnej opinii działu naukowego, warto rozpatrzyć Modera.
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Fakt jest taki, że po tym co się działo na początku tego sezonu każdy pisał tutaj, że trzeba skończyć z kupowaniem szklanych zawodników. Oczywiście trudno się z tym nie zgodzić, jednakże jak taki Moder zechciałby tu przyjść na pensje będącą w naszym zasięgu a na transfer mielibyśmy wydać np. 700k euro to chyba bym w to poszedł...