Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Szkoda, że nie mamy już na tamtym rynku skautingu. Jednak paru asów udało się stamtąd wyrwać.
 
Odpowiedz
Dla nas to jest za drogi interes. Młodsi są rozchwytywani za gruby hajs, starsi wybierają robotę w Ameryce Południowej albo MLS.
 
Odpowiedz
(15-06-2026, 09:45)strzelisty jupiter napisał(a): Dawać kogoś z Ekwadoru do Lecha. Było klepane, aż niemożliwe że przegrali. Polecam skrót.

Też miałem takie wrażenie do połowy skrótu, ale za to wygląda że w drugiej połowie spuchli - WKS miało sporo okazji, a Ekwador niespecjalnie. Tak że nie wiem czy pasują do podejścia do fizyczności u Nielsa Wink
 
Odpowiedz
(15-06-2026, 11:20)pacal napisał(a):
(15-06-2026, 09:45)strzelisty jupiter napisał(a): Dawać kogoś z Ekwadoru do Lecha. Było klepane, aż niemożliwe że przegrali. Polecam skrót.

Też miałem takie wrażenie do połowy skrótu, ale za to wygląda że w drugiej połowie spuchli - WKS miało sporo okazji, a Ekwador niespecjalnie. Tak że nie wiem czy pasują do podejścia do fizyczności u Nielsa Wink


Wtedy zmiana po 60 min. Czyli klasyk by Niels
 
Odpowiedz
Lisu na testach
 
Odpowiedz
Dorsch wraz z Rodziną zwiedzał wczoraj Poznań
 
Odpowiedz
(15-06-2026, 17:03)galis napisał(a): Dorsch wraz z Rodziną zwiedzał wczoraj Poznań

Jaki dorsz?
 
Odpowiedz
Sezon 2025/26 - 10 dni chorobowego
Sezon 2024/25 - 43 dni przerwy (więzadło wewnętrzne)
Sezon 2023/24 - 44 dni przerwy (kontuzja stopy) i 19 dni przerwy (pachwina)
Sezon 2022/23 - 31 dni przerwy (operacja nosa), też 16 dni chorobowego, także 9 dni gorączki, również 95 dni (złamanie kości śródstopia) i jeszcze 71 dni (kolejne złamanie kości śródstopia)
Sezon 2021/22 - 50 dni przerwy (obojczyk pierdolnął) i 29 dni przerwy (grypa).

Kruchutki jest nasz niemiecki choruszek. Jest ość, której nie miał złamanej? Taki już nie pierwszej świeżości dorsz. Połamany po całości, a i z witaminą C też chyba się pokłócił - odporności brak. Sorry, ale karnet na kozetkę w Reha ma już Gholizadeh.

Tu trzeba lekarza, a nie profesjonalnego klubu sportowego.
 
Odpowiedz
Ale pewnie tani w porównaniu z Svetlinem czy Helebrandem.
 
Odpowiedz
Dorsch podobno oliwa .
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Sultan, 15 gości