17-06-2026, 15:55
Określenie "obrażanie" jakoś mi nie pasuje - poza tym ma pierwiastek emocjonalny.
przed tym w kolejce jest krytykowanie, a jeszcze wcześniej ocenianie.
więc może jesteśmy tak bardziejj w fazie "krytykowania konstruktywnego". ale nikt tu Mrozka nie obraża.
Co do samego, mam odczucie, że Lech potrzebuje kogoś innego w bramce, właśnie ze względu na jego charakterystykę oraz nasz pomysł na grę. Jakoś to się nie schodzi. z tego samego powodu Barcelona chciała Garcie, oczywiście zachowując proporcję.
A do tego dochodzi jeszcze sposób wypowiadania się — i kompletnie nie chodzi mi o chęć wyjazdu za granicę, ale o takie bufoniaste przekonanie, że jest przezajebisty, a nie jest. W którymś z wywiadów, chyba u Kołtonia, dał temu popis. I żeby była jasność - nie ma nic złego w pewności siebie, ale ogranicza ona rozwój, co zresztą widać w jego przypadku. Bo się NIE rozwija.
przed tym w kolejce jest krytykowanie, a jeszcze wcześniej ocenianie.
więc może jesteśmy tak bardziejj w fazie "krytykowania konstruktywnego". ale nikt tu Mrozka nie obraża.
Co do samego, mam odczucie, że Lech potrzebuje kogoś innego w bramce, właśnie ze względu na jego charakterystykę oraz nasz pomysł na grę. Jakoś to się nie schodzi. z tego samego powodu Barcelona chciała Garcie, oczywiście zachowując proporcję.
A do tego dochodzi jeszcze sposób wypowiadania się — i kompletnie nie chodzi mi o chęć wyjazdu za granicę, ale o takie bufoniaste przekonanie, że jest przezajebisty, a nie jest. W którymś z wywiadów, chyba u Kołtonia, dał temu popis. I żeby była jasność - nie ma nic złego w pewności siebie, ale ogranicza ona rozwój, co zresztą widać w jego przypadku. Bo się NIE rozwija.

