Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Ciężko powiedzieć, czy to legit info, ale Irańczycy twierdzą, że Sayyadmanesh odmówił klubom takim jak:
- Levante (La Liga)
- Schalke 04 (Bundesliga)
-  Anderlecht (Belgian Pro League)

https://x.com/Persian_Culer/status/20675...15165?s=20

Jeśli to prawda, to nie ma co, trochę urośliśmy chyba w ostatnich latach.
 
Odpowiedz
Ciekawe jaki wpływ na ten transfer miał Ali czy w ogóle musiał namawiać kolegę.
To teraz czekamy na lewonożnego kozaka do środka obrony i defensywnego pomocnika. Aarhus niech trzęsie galotamiWink
 
Odpowiedz
(18-06-2026, 16:01)Róża napisał(a): Ale to jest prawoskrzydłowy za Ismaheela.

Teraz mamy Bengtsson/Håkans/Lisman i Wålemark/Sayyadmanesh/Golizadeh.

Mi chodziło o Yamala, chociaż to też prawe skrzydło.  Smile
 
Odpowiedz
He he, nie zjarzyłem. Wątek się zbałaganił.
 
Odpowiedz
Kluczowe wydaje się zorganizowanie mu na szybko jakiejś krotkiej ksywki (nie allah) bo obawiam się, że po pierwszej kaście w naszych barwach kibole udlawia się językiem.
 
Odpowiedz
No tak, nie da się pwiedzieć Sajadmanesz, Ni hu,hu. Golizadeh też się nie da.

Edit: Pamiętam ak grał u nas niejaki Pape Samba Ba, a w Bełchatowie spiker przeczytał "Pasempa Pabamba". Trzeba mieć zdolności.
 
Odpowiedz
@Mosina przewijało się to nazwisko jakiś czas temu, widać że go chcieli.

Na papierze, fajny transfer.
 
Odpowiedz
Marchwiński pono rozmawia z Cracovią.
 
Odpowiedz
Dobrze, może się odbuduje. We Włoszech przepadł chłopina.
 
Odpowiedz
Jak najdalej od nas.

E:
Irańczyk oficjalnie na testach medycznych. Kontrakt do 30 czerwca 2029r. Rzekomo 1.5 mln euro za podpis, ciekawe jak wysoki kontrakt.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Antonio, 31 gości