Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
He he, nie zjarzyłem. Wątek się zbałaganił.
Liczba postów: 6
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
Kluczowe wydaje się zorganizowanie mu na szybko jakiejś krotkiej ksywki (nie allah) bo obawiam się, że po pierwszej kaście w naszych barwach kibole udlawia się językiem.
Liczba postów: 100
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
7
18-06-2026, 17:17
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2026, 17:18 przez Lewik.)
No tak, nie da się pwiedzieć Sajadmanesz, Ni hu,hu. Golizadeh też się nie da.
Edit: Pamiętam ak grał u nas niejaki Pape Samba Ba, a w Bełchatowie spiker przeczytał "Pasempa Pabamba". Trzeba mieć zdolności.
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
@Mosina przewijało się to nazwisko jakiś czas temu, widać że go chcieli.
Na papierze, fajny transfer.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Marchwiński pono rozmawia z Cracovią.
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
Dobrze, może się odbuduje. We Włoszech przepadł chłopina.
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
18-06-2026, 19:22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2026, 19:26 przez rojber.)
Jak najdalej od nas.
E:
Irańczyk oficjalnie na testach medycznych. Kontrakt do 30 czerwca 2029r. Rzekomo 1.5 mln euro za podpis, ciekawe jak wysoki kontrakt.