Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Czesi to straszne drewno. Koubek wystawił jedenastu Rajoviciów.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Tam chyba grają same wieżowce, erpeaninianie wyglądali przy knedlach jak dzieci.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Tak się zastanawiam czy Lech miałby szansę ściągnąć kogokolwiek z MŚ z sensownej drużyny ( nie licząc jakiegoś Iraku, Jordanii czy Curacao)
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Iran to ma pod górkę. Chcieli przylecieć do LA dwa dni przed meczem, z racji ogromnych upałów chcieli się tam jakoś zaaklimatyzować, oczywiście USA zezwoliło na przylot dzień przed meczem. Federacja Iranu złożyła jakieś zażalenie do FIFA ale tu raczej łysy co najwyżej poklepie po ramieniu.
Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Obejrzałem wczoraj Czechów z RPA i Bośniaków ze Szwajcarią. Ekipy z pierwszego meczu dramat totalny. RPA już drugi mecz widziałem i to jest totalne dno. Czesi nie dużo lepsi.
Ale Szwajcaria strasznie mnie zawiodła. Wynik trochę zamazuje obraz, bo tam przez 80 min to była jakaś totalna obustronna kopanina. Komentatorzy musieli przywoływać jakieś statystyki Lukicia, który w pierwszym meczu podobno pobił jakiś rekord MŚ w...wygranych pojedynkach główkowych. Szwajcary już w pierwszym meczu piach totalny, a oni przez ostatnie kilkanaście lat byli dla mnie w pewnym sensie "wzorem" tego, jak chciałbym żeby wyglądała nasza repra...
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Przecież to farsa a nie Mistrzostwa Świata. Tam powinny grać najlepsze ekipy. Sorry ale takie Włochy wygrały by po 5:0 z Irakiem, Curacao, Zielonym Przylądkiem, RPA czy inną Jordanią. I na mundial nie jedzie jedna z mocniejszych ekip a jadą takie odrzuty jak Katar co łamią Nogi.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
tak akurat zawsze było, bo inaczej w finałach by sie grało wg rankingu, a tam maja pojechać drużyny z kwalifikacji z różnych kontynentów. teraz po prostu jest tych "egzotycznych" drużyn więcej przez powiększenie puli, która nie trafiła do Europy.