Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Rekrutację mimo to powinni prowadzić wcześniej.
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Na tenat naszego nowego Persa wypowiedział się też Tomasz Kupisz. Co ciekawe uznaje że jest słabszy zarówno od Alego, Walemarka i Bengtssona i nie typuje go na gwiazdę ligi. No ale skoro go tak długo mieli w notatniku to widocznie są przekonani co do tego ruchu.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Pytanie ile meczów naszego nowego Persa widział Tomasz Kupisz.
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Przekonamy się niedługo. Jest stosunkowo młody, więc pewnie liczą na jego rozwój. Parametry fizyczne ma dobre z tego co mówią, ostatnie sezony to regularne granie w lidze belgijskiej, solidne liczby i brak kontuzji. Także nadzieja jest, wzmocni na pewno rywalizację, obstawi kilka pozycji, z aklimatyzacją nie powinno być problemu. Jak na moje, jak na transfer czerwcowy to nie ma co szukać dziury w całym i boisko zweryfikuje.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
20-06-2026, 17:13
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2026, 18:23 przez Antonio.)
No jak z każdym transferem. Tylko jak to u nas, pojawia się opinia eksperta Tomasza Kupisza który do wczoraj myślał, że Westerlo to piosenka ABBY by zacząć wątpić.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Kim jest Tomasz Kupisz i dlaczego mamy przejmować się jego pierdol...? To taki Podoliński na sterydach?
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
A kto mówi że mamy się przejmować? To tylko jedna z opinii
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
A po co w takim razie ją zacytowałeś?
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A już widzę co to za kwiat. Odpad z Serie B i Jagiellonii bez sensownej kariery tylko pchany gdzie się da. Generalnie jakieś cymbał nie mający pojęcia o niczym.
Liczba postów: 227
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Bardzo dobry ekspert, każdy znający się na piłce to powie. Zobaczymy czy miał rację. Mi oczekiwania po obejrzeniu hl oczekiwania też trochę się obniżyły. Ale nadal sądzę, że na warunki eklapowe będzie gwiazdą.