Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Ciekawe jak podjedzie ten chłop do meczu. Czy będzie profesjonalistą czy głowa już gdzieś indziej.
Liczba postów: 321
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Obstawiam to drugie. Oni tam w Danii mają inny etos pracy i obywatelskości.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Wiadomo co z dwójką Lecha? jakieś wzmocnienia? Bo odeszło sporo ludków.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
On był kiedyś wielkim talentem jeśli o tego samego chodzi Hubert Antkowiak.Chłopak z Jarocina, trochę kopał w Warcie potem zwiedzał Polskę. Myślę, że do dwójki transfer dobry.
Liczba postów: 209
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
A nasz niedoszły transfer z Iranu (ten, o którym niby pisano, że Ali polecał) wszedł na boisko z Belgami. W 1 minucie swojej gry spartolił niezłą okazję a po chwili mógł wylecieć z czerwoną kartką.
Wszedł w 46 i przed 50 już mógł być w szatni.
Liczba postów: 389
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Podobno Milic ma od Lecha na stole ofertę dwuletniego kontraktu. Nie 1+1 ale 2 lata. Podobno wciąż się waha, bo liczy na ofertę z Bliskiego Wschodu.
Liczba postów: 320
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
ostatni dzwonek dla niego na kontrakt życia - pytanie jaką my mamy alternatywę
Liczba postów: 389
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Na tt lata że Lech prowadzi rozmowy na stanowisko asystenta z 36-letnim Frederikiem Birkiem (w przeszłości pracował już z NF)
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Pracowali razem w Brondby, był tam analitykiem. Z tego co widzę zaliczył również epizod w roli trenera. 30 meczy i średnia 1,5pkt. Od wrześnie 2025 bez pracy.