Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
Sory moja wina, dajmy mu kontrakt na ile chce i za ile chce, no i oczywiście nie zapomnijmy dać mu czas do końca okienka transferowego, żeby miał szansę znaleźć sobie coś lepszego.
PS 1.
Szacunek powinien działać w obie strony, a w takim zwodzeniu klubu i przedłużaniu, to Ja szacunku ze strony Milicia nie widzę.
PS 2.
Zabal +1
Już się bałem, że to za trudne.
Liczba postów: 1,555
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Dobieraj słowa stosownie do przekazu. Mi tu "nara" kompletnie nie pasuje i tylko do tego się odniosłem. Nie piszę, że musimy przychylić Miliciowi nieba na jego warunkach. Jak się nie dogadają, wiadomo że koniec. Smutny koniec, bo jednak taki piłkarz zasługuje na skandowanie swego nazwiska na odchodne. I nie w formie jak po mistrzostwie na stadionie, kiedy każdy usłyszał swoje nazwisko z trybun. Tylko w sposób wyjątkowy, w formie pożegnania i podziękowania za zostawione przy Bułgarski zdrowie.
Liczba postów: 762
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Jak chcesz pożegnać piłkarza który decyzję o odejściu podejmuje w przerwie między sezonami?
Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
Ale jak to sobie wyobrażasz, zawsze możesz pojechać na ławicę z orkiestrą strażacką i niech JJ da mu jeszcze klucze do miasta.
Widzisz, gdyby się umiał określić przed końcem sezonu zamiast zwodzić klub (jeżeli prawdą jest oczywiście, że umowę ma na stole ok kilku miesięcy) można by go było pożegnać podczas meczu z Płockiem, a tak odejdzie za co najwyżej z podziękowaniami i laurką na klubowej stronie. I czyja to jest wina klubu?
Liczba postów: 325
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
Klub moim zdaniem zachował się spoko - Milica też trzeba rozumieć że może być na horyzoncie kontakt życia na koniec kariery. Myślę że my tu więcej piany bijemy niż pomiędzy zainteresowanymi stronami. Nie pierwszy i nie ostatni który odszedł bez skandowania.
Liczba postów: 860
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Skąd w ogóle info, że Milić ma zakaz?
Liczba postów: 900
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
To nie jest wiedza tajemna, praktycznie w każdym artykule dotyczącym Milica jest zawarta informacja, że nie rozpoczął przygotowań do nowego sezonu z Lechem.