Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Przygotowania do sezonu
Tryb drzewa
(Wczoraj, 14:10)rojber napisał(a): To nie jest wiedza tajemna, praktycznie w każdym artykule dotyczącym Milica jest zawarta informacja, że nie rozpoczął przygotowań do nowego sezonu z Lechem.

A w którym miejscu ja spytałem, czy Milić rozpoczął przygotowania z Lechem? Pytanie naprawdę nie jest skomplikowane, żeby tak przestrzelić z odpowiedzią. 

Na stronie oficjalnej jest info, że nie ma go w ogóle w Poznaniu i przyszłość wyjaśni się wkrótce, co mi wygląda na wypad na rozmowy z potencjalnym nowym klubem, może nawet dogranie tematu. Dlatego spytałem, skąd w ogóle wałkowany tutaj temat zakazu i rozkminki, czy klub zrobił dobrze, czy może źle...
 
Odpowiedz
To kurwa może rozwiń w takim razie o co Tobie chodziło z pytaniem "Skąd info, że ma zakaz?" O jaki zakaz Tobie chodzi? Lewoskrętu czy może zakaz prowadzenia pojazdu? Ja pierdole jak Ty mnie wkurwiasz to głowa mała. Pan mądrala od jebanych siedmiu boleści.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Skorpion, 1 gości