Liczba postów: 392
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Na meczykach przedstawili porównanie skilli Milica i Yegbe na podstawie statystyk wyciągniętych z Wyscout i generalnie Milic w większości (gra do przodu, defensywa, itd) jest lepszy a w niektórych (pojedynki/wygrane w powietrzu, asysty 2-3 stopnia) dużo lepszy.
Oczywiście porównuje się statystyki piłkarza mistrza kraju grającego z klubami z Ekstraklasy i obrońcę spadkowicza grającego z klubami Ligue 1
Liczba postów: 136
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
Od kilku dni natrafiam na informacje, że Dobrzycki robi podchody pod Klimczaka. Że niby został teraz tymczasowym prezesem, ale chętnie widziałby docelowo Klimczaka w Łodzi. Klimczak pewnie kasę by miał większą, ale co poza tym? Budowanie wszystkiego od nowa? Pewnych rzeczy też nie przeskoczy chociażby takich jak ich 15 tysięczny stadion.
Liczba postów: 869
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Myślę, że kluczem tutaj jest to, że jest szybki i został uznany za odpowiedniego do wysokiego grania. Antonio akurat w tym względzie ma poważne braki. Gdzieś dzisiaj czytałem, że on ogólnie jest lepszy do grania do przodu, a minusami są przytrafiające mu się błędy w kryciu, albo straty.
Ani w Elfsborgu, ani tym bardziej w Metz, nie grał tak, jak będzie miał grać u nas, więc te statystyki ciężko uznać za miarodajne.