Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Meczyki podają, że Lisman ma przejść do beniaminka Serie A - Venezi.
 
Odpowiedz
( 4 godzin(y) temu)SpokoLoko napisał(a): Meczyki podają, że Lisman ma przejść do beniaminka Serie A - Venezi.

Ciekawe jaka kwota.
 
Odpowiedz
No to oficjalnie mamy obrońcę
 
Odpowiedz
Transfer alert! Pilkarzem Lecha Poznan zostal srodkowy obronca Terry Yegbe, ktory przechodzi do nas z francuskiego klubu - FC Metz. Masz karnet, wiesz na pewno.
 
Odpowiedz
(21-05-2026, 11:55)Mosina napisał(a): szkoda. gość z końcem kontraktu, bardzo wszechstronny, sprawdzony w lidze, silny do rozbijania autobusów - trochę takie brakujące ogniwo patrząc na naszych szklanych grajków

( 4 godzin(y) temu)Kefas9494 napisał(a):
( 4 godzin(y) temu)SpokoLoko napisał(a): Meczyki podają, że Lisman ma przejść do beniaminka Serie A - Venezi.

Ciekawe jaka kwota.
Ponoć 2 mln eur ale aż mi się nie chce wierzyć
 
Odpowiedz
Takiego luja jak Yegbe to chyba jeszcze nie było. Jest wyższy i cięższy niż Paulus czy Maniek. Przypominacie sobie jeszcze kogoś? Może dać Nielsowi nową opcję w ataku pozycyjnym. On wbija przodem w pole karne za nim z piłką nieatakowany Kozubal. Widzę to! Wink
 
Odpowiedz
Lisman jak odejdzie za 2mln EUR to będzie majstersztyk
 
Odpowiedz
Takiego luja nie było ale jest Hubert Janyszka - 192 cm, 82 kg i 17 lat.
 
Odpowiedz
Nie no, 2 bańki za Lissamana to złoty interes. Myślę że realnie wart połowę tej kwoty. Może dzięki temu transferowi zatrzymamy kogoś z dwójki Kozubal/Gurgul. Osobiście wolałbym żeby został z nami Antek, a na LO poproszę jakiegoś kozaka. Z całym szacunkiem dla Gurgula który grał cały sezon od deski do deski.
 
Odpowiedz
Nieźle jak prawda to te 2 bańki. Chociaż jak Włosi tyle za niego sypnęli to możliwe, że w nim coś widzą i będziemy żałowali, że nie został.

Tutaj piszą m.in. o tej kwocie: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/202...-do-wloch/ 

Niemniej to zawsze parę groszy jest i dla bilansu mieć a nie mieć dwóch baniek to może mieć znaczenie. Tak jak piszecie wyżej, może to sprawi, że taki Kozubal zostałby z nami walczyć o LM.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: chrabi, dst95, joseph, SpokoLoko, strzelisty jupiter, 1 niewidocznych użytkowników, 16 gości