Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
(Wczoraj, 07:52)rojber napisał(a): Facet w Elfsborgu rozegrał chyba ponad 60 meczy gdzie zaliczył też parę bramek i asyst. We Francji poza krótkim okresem w środku sezonu również grał od deski do deski. Jak dla mnie cena raczej realna. Oczywiście ten dobry obraz może zamazywać ilość straconych bramek czy często słabsze noty Yegbo no ale tutaj jak cała drużyna gra totalne gówno to pewnie ciężko samemu zamurować dostęp do bramki.

Generalnie to trochę mitologizujemy te stracone bramki czy spadek z ligi - Robertson spasł z Hull City a potem wygrał Ligę Mistrzów z Liverpoolem a niejaki Piszczek spadł z Hertą a później kilka razy wygrał Bundesligi.
 
Odpowiedz
Szkoda bo widziałem w nim potencjał i wycieczkę za grube miliony za parę lat. A tak ktoś kupił potencjał. Inna sprawa, że jednak jakąś renomę ma nasz klub skoro ktoś wyciąga chłopaka który nic nie grał ostatnio.
I teraz pytanie miało odejść maks 2 wychowanków. A tu taka niespodzianka.

Z Milicem to prawda?
 
Odpowiedz
Tak naprawdę to teraz kozaka na szóstkę, resztę zatrzymać i wszystko w rękach Nielsa. Jak ktoś z młodziaków odejdzie to zastępstwo za niego. Przy ewentualnym awansie do LM/LE to jakiś premium skrzydłowy na wypo.
 
Odpowiedz
Albo premium Mr 10.
 
Odpowiedz
A Najlepsze, że jeszcze transfer Premium przed nami Big Grin
 
Odpowiedz
ku..rwa powiem Wam, że dawno nie czekałem tak na nowy sezon żeby zobaczyć jak to wszystko będzie żarło Wink
 
Odpowiedz
Ten transfer premium to może być na spokojnie pod koniec okienka jak Premium nie będzie miał ofert z silniejszych lig/klubów.
 
Odpowiedz
Będzie i znając życie pójdziemy grubo.
 
Odpowiedz
Panowie… błagam Was. Macie na maksa taki bias, że to nasz chłopak, stąd i w ogóle.

Dla mnie to był niestety, ale… drewniak, przepraszam. Nie chcę chłopaka obrażać, nic do niego nie mam, ale moim zdaniem on nie miał żadnego wielkiego potencjału. Słabo kiwał, nie był szczególnie szybki, wysoki (1,86m) i mało zwrotny, ja dosłownie nigdy na nic nie liczyłem jak wchodził.

Do tego jakoś jego charakter mi nie pasuje, nie pokazał jeszcze zupełnie nic, a już trochę gwiazdorzy na instagramie.

Jeśli 2 miliony EUR są prawdą – zmusić ich do podpisu kwitów, wysłać dobre whisky i rogale świętomarcińskie z certyfikatem.

To jest połowa kwoty wydanej na… Luisa Palmę, 26-latka, a nie emeryta, który potrafi sam wygrywać mecze czy to w E-klapie, czy w Europie. Ten ruch to jest majstersztyk. To nigdy nie był poziom Lecha Poznań, nawet ławki. Zgadzam się w 100% z najlepszym ekspertem od Ekstraklasy, Mateuszem Rokuszewskim, że tu bardziej pachniało wypożyczeniem do czołówki 1. ligi.

Lisman za 2-3 sezony wraca do Wisły Płock / Piasta Gliwice. Oczywiście życzę mu, aby się udało, bo nie mam powodu życzyć chłopakowi źle, ale ma potencjał znacznie mniejszy niż Marchwiński, a widać, jak ta kariera się rozwinęła (choć tu oczywiście kontuzje namieszały.
 
Odpowiedz
U Marchwińskiego i Szymczaka namieszały najbardziej słabe umiejętności piłkarskie. Jak ktoś się zna trochę na piłce, widział to od początku. Ja się nie znam, a i tak widziałem. To są piłkarze na max GKS Katowice. Ten pierwszoligowy oczywiście.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: SpokoLoko, 9 gości