![]() |
|
Karnety 26/27 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Marketing Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=17) +---- Wątek: Karnety 26/27 (/showthread.php?tid=227) Strony:
1
2
|
Karnety 26/27 - Harley - 28-05-2026 Karnety już trafiły do sprzedaży. Z nowości: - limit 15 tysięcy karnetów - nowy rodzaj karnetu "Fair Play" jeśli do 48h przed meczem nie potwierdzisz, że na nim będziesz - Twoje miejsce karnetowe wraca do puli dostępnych biletów. Ceny wyższe, do Kotła 850 FP / 1000 Klasyczny EDIT: Z kodem "Wiara Lecha 26" karnet do Kotła 650 FP RE: Karnety 26/27 - Mosina - 28-05-2026 fair play jest 200 pln tańszy (tak na szybko z tego co patrzę). fajna opcja tak w ogóle, ale ogólnie 1:1 jest podwyżka ok 20%. nieuzsadniona z punktu widzenia inflacji ok 2-3%. rozumiem że zbieramy kasę na transfery. aż strach myśleć ile będą kosztować bilety na LM. i tylko mam nadzieję że karnetowcy utrzymają swoje atrakcyjne zniżki. RE: Karnety 26/27 - Harley - 28-05-2026 (28-05-2026, 15:27)Mosina napisał(a): fair play jest 200 pln tańszy (tak na szybko z tego co patrzę). fajna opcja tak w ogóle, ale ogólnie 1:1 jest podwyżka ok 20%. nieuzsadniona z punktu widzenia inflacji ok 2-3%. Z tymi zniżkami to już też było widać w tym sezonie... bilet na islandzkich ogórków ok.70 zł i zniżka dla karnetowiczów 50%, na mecz z Szachtarem bilety po ok.140zł i zniżka dla karnetowiczów... -20% (co też się oczywiście łapało/ie w opis "zniżki do -50%") RE: Karnety 26/27 - raszko - 29-05-2026 Poszaleli. Wiadomo było, że będzie drożej ale żeby tyle. Frekwencja powyżej 31 tys. była mocno zachęcająca do podwyżek. Pewni siebie są generalnie, przecież to fair play ma dla klubu znaczenie tylko jak wyprzedają cały stadion. Ciekawe ile kalkulują takich meczy w całym sezonie. Legia, Wisła, kibicuj z klasą, ewentualne mecze "tuż" przed mistrzostwem. Wydaje się nie mieć to aż takiego znaczenia - bo jeśli jak pisze klub nieobecnych bywało 2 tyś (a nie wierzę, że 2 tys. było nieobecnych na meczach w 100% wyprzedanych, prędzej na takiej Lechi gdzie było ponad -10 stopni) to w skali sezonu 4 mecze x 2 tys. = 8 tys. biletów na sezon to jakiś ułamek procenta. I tak stawiam, że te 15 tys. pójdzie ekspresowo. Tak w ogóle - bo nigdzie tego nie wyczytałem - co się dzieje jak zaznaczę, że przyjdę na mecz a i tak na niego nie pójdę. RE: Karnety 26/27 - koziołek - 29-05-2026 Pewnie nic ale tak czy inaczej są sytuacje, że nie dasz rady i zawsze może to komuś pomoże. RE: Karnety 26/27 - surfer - 03-06-2026 (29-05-2026, 11:55)raszko napisał(a): Tak w ogóle - bo nigdzie tego nie wyczytałem - co się dzieje jak zaznaczę, że przyjdę na mecz a i tak na niego nie pójdę. Wg mnie miejsce będzie wolne, bo zaznaczenie blokuje Twoje miejsce z puli dostępnych do otwartej sprzedaży na dzień przed meczem RE: Karnety 26/27 - Podem - 03-06-2026 (29-05-2026, 11:55)raszko napisał(a): Tak w ogóle - bo nigdzie tego nie wyczytałem - co się dzieje jak zaznaczę, że przyjdę na mecz a i tak na niego nie pójdę. Nie wyobrażam sobie żeby miało się stać coś więcej niż to, że zmarnujesz okazję na przekazanie swojej rezerwacji innej osobie i miejsce pozostanie wolne - chociaż Klub mógłby je sprzedać na ten mecz komuś innemu. RE: Karnety 26/27 - Pucenty - 17-06-2026 pytanie do bardziej doświadczonych stadionowo użytkowników - czy karnety będą jeszcze dostępne w sierpniu? Czy lepiej się szybko decydować, jak to wyglądało zazwyczaj? RE: Karnety 26/27 - raszko - 17-06-2026 Pula karnetów została ograniczona do 15 tys, gdzieś mi ostatnio śmignęło, że sprzedali niecałe 12 tys. Swoją drogą myślałem, że ta pula sprzeda się w miarę szybko. RE: Karnety 26/27 - Róża - 17-06-2026 Było przed wypłatami a i o wakacjach trzeba myśleć. |