Liczba postów: 19
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2025
Reputacja:
1
28-05-2026, 12:25
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2026, 14:44 przez Harley.
Powód edycji: Aktualizacja ceny z kodem Wiary Lecha + zmiana kodu
)
Karnety już trafiły do sprzedaży. Z nowości:
- limit 15 tysięcy karnetów
- nowy rodzaj karnetu "Fair Play" jeśli do 48h przed meczem nie potwierdzisz, że na nim będziesz - Twoje miejsce karnetowe wraca do puli dostępnych biletów.
Ceny wyższe, do Kotła 850 FP / 1000 Klasyczny
EDIT: Z kodem "Wiara Lecha 26" karnet do Kotła 650 FP
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
fair play jest 200 pln tańszy (tak na szybko z tego co patrzę). fajna opcja tak w ogóle, ale ogólnie 1:1 jest podwyżka ok 20%. nieuzsadniona z punktu widzenia inflacji ok 2-3%.
rozumiem że zbieramy kasę na transfery.
aż strach myśleć ile będą kosztować bilety na LM. i tylko mam nadzieję że karnetowcy utrzymają swoje atrakcyjne zniżki.
Liczba postów: 73
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
1
Poszaleli. Wiadomo było, że będzie drożej ale żeby tyle. Frekwencja powyżej 31 tys. była mocno zachęcająca do podwyżek. Pewni siebie są generalnie, przecież to fair play ma dla klubu znaczenie tylko jak wyprzedają cały stadion. Ciekawe ile kalkulują takich meczy w całym sezonie. Legia, Wisła, kibicuj z klasą, ewentualne mecze "tuż" przed mistrzostwem. Wydaje się nie mieć to aż takiego znaczenia - bo jeśli jak pisze klub nieobecnych bywało 2 tyś (a nie wierzę, że 2 tys. było nieobecnych na meczach w 100% wyprzedanych, prędzej na takiej Lechi gdzie było ponad -10 stopni) to w skali sezonu 4 mecze x 2 tys. = 8 tys. biletów na sezon to jakiś ułamek procenta.
I tak stawiam, że te 15 tys. pójdzie ekspresowo.
Tak w ogóle - bo nigdzie tego nie wyczytałem - co się dzieje jak zaznaczę, że przyjdę na mecz a i tak na niego nie pójdę.
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Pewnie nic ale tak czy inaczej są sytuacje, że nie dasz rady i zawsze może to komuś pomoże.
Liczba postów: 227
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
pytanie do bardziej doświadczonych stadionowo użytkowników - czy karnety będą jeszcze dostępne w sierpniu? Czy lepiej się szybko decydować, jak to wyglądało zazwyczaj?
Liczba postów: 73
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
1
Pula karnetów została ograniczona do 15 tys, gdzieś mi ostatnio śmignęło, że sprzedali niecałe 12 tys.
Swoją drogą myślałem, że ta pula sprzeda się w miarę szybko.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Było przed wypłatami a i o wakacjach trzeba myśleć.