Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 15-05-2026

Palma w Lechu na stałe to byłoby coś. A mi się marzy Hellebrand, za 3M jest do wyciągnięcia. Jakieś cośtamspory oferują Żabolom 2,5M i się Górnik zastanawia. Lech powinien wkroczyć, rzuć te trochę więcej i byśmy mieli kozaka na 6-tce na lata.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-05-2026

No Hellebrand to byłoby coś. Boje się że jednak to jest ten mental że woleliby go puścić do gównosporu za 2,5 niż za 3 do nas. Teraz człowiek będzie odświeżał telefon jak ten debil czekając na smsa z klubu. Big Grin


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Bonx82 - 15-05-2026

(15-05-2026, 15:08)Kefas9494 napisał(a): No Hellebrand to byłoby coś. Boje się że jednak to jest ten mental że woleliby go puścić do gównosporu za 2,5 niż za 3 do nas. Teraz człowiek będzie odświeżał telefon jak ten debil czekając na smsa z klubu. Big Grin

Ponoć podpisany kontrakt na 3 lata. 2,5mln +bonusy dla Celticu


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 15-05-2026

Może Palmę chcą ogłosić na meczu u Nas?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 15-05-2026

Trafić Celtic w Lidze Mistrzów i wyrzucić ich za burtę Palmą. Ale by to było dobre.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026

(15-05-2026, 15:20)koziołek napisał(a): Może Palmę chcą ogłosić na meczu u Nas?

Wcale się nie zdziwię jak był taki plan, jak z Walemarkiem. Być może Borek spierdolił niespodziankę. No nic, pozostaje czekać na oficjalne info z klubu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Ziober80 - 15-05-2026

Borek,to niech lepiej ciho siedzi
Jego newsy transferowe wogole nie maja pokrycia juz od dawna.
Poczekajmy na info z klubu,wtedy będzie można komentować...


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 15-05-2026

Jeśli to prawda i chcą to ogłosić w przyszłą sobotę, to nie Borek spierdolił, tylko ktoś z klubu.
Swoją drogą 0.2 więcej od Agnero. Ciągle nie kumam skąd oni go wymyślili za tyle hajsu


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 15-05-2026

A to jest potwierdzone ten Agnero? Bo ile tu już było takich zawodników po 3 mln euro a potem się okazywało że to jednak jest 800 tys euro.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 15-05-2026

Tak, potwierdzony. Dali 2,3 mln

Stąd napisałem parę postów wyżej, że Palma 2,5 vs Agnero 2,3...

No tak Agnero młodszy z potencjałem Wink