![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 15-05-2026 Palma w Lechu na stałe to byłoby coś. A mi się marzy Hellebrand, za 3M jest do wyciągnięcia. Jakieś cośtamspory oferują Żabolom 2,5M i się Górnik zastanawia. Lech powinien wkroczyć, rzuć te trochę więcej i byśmy mieli kozaka na 6-tce na lata. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-05-2026 No Hellebrand to byłoby coś. Boje się że jednak to jest ten mental że woleliby go puścić do gównosporu za 2,5 niż za 3 do nas. Teraz człowiek będzie odświeżał telefon jak ten debil czekając na smsa z klubu.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Bonx82 - 15-05-2026 (15-05-2026, 15:08)Kefas9494 napisał(a): No Hellebrand to byłoby coś. Boje się że jednak to jest ten mental że woleliby go puścić do gównosporu za 2,5 niż za 3 do nas. Teraz człowiek będzie odświeżał telefon jak ten debil czekając na smsa z klubu. Ponoć podpisany kontrakt na 3 lata. 2,5mln +bonusy dla Celticu RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 15-05-2026 Może Palmę chcą ogłosić na meczu u Nas? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 15-05-2026 Trafić Celtic w Lidze Mistrzów i wyrzucić ich za burtę Palmą. Ale by to było dobre. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026 (15-05-2026, 15:20)koziołek napisał(a): Może Palmę chcą ogłosić na meczu u Nas? Wcale się nie zdziwię jak był taki plan, jak z Walemarkiem. Być może Borek spierdolił niespodziankę. No nic, pozostaje czekać na oficjalne info z klubu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Ziober80 - 15-05-2026 Borek,to niech lepiej ciho siedzi Jego newsy transferowe wogole nie maja pokrycia juz od dawna. Poczekajmy na info z klubu,wtedy będzie można komentować... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 15-05-2026 Jeśli to prawda i chcą to ogłosić w przyszłą sobotę, to nie Borek spierdolił, tylko ktoś z klubu. Swoją drogą 0.2 więcej od Agnero. Ciągle nie kumam skąd oni go wymyślili za tyle hajsu RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 15-05-2026 A to jest potwierdzone ten Agnero? Bo ile tu już było takich zawodników po 3 mln euro a potem się okazywało że to jednak jest 800 tys euro. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 15-05-2026 Tak, potwierdzony. Dali 2,3 mln Stąd napisałem parę postów wyżej, że Palma 2,5 vs Agnero 2,3... No tak Agnero młodszy z potencjałem
|