Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
Palma w Lechu na stałe to byłoby coś. A mi się marzy Hellebrand, za 3M jest do wyciągnięcia. Jakieś cośtamspory oferują Żabolom 2,5M i się Górnik zastanawia. Lech powinien wkroczyć, rzuć te trochę więcej i byśmy mieli kozaka na 6-tce na lata.
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Może Palmę chcą ogłosić na meczu u Nas?
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Trafić Celtic w Lidze Mistrzów i wyrzucić ich za burtę Palmą. Ale by to było dobre.
Liczba postów: 11
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
1
Borek,to niech lepiej ciho siedzi
Jego newsy transferowe wogole nie maja pokrycia juz od dawna.
Poczekajmy na info z klubu,wtedy będzie można komentować...
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Jeśli to prawda i chcą to ogłosić w przyszłą sobotę, to nie Borek spierdolił, tylko ktoś z klubu.
Swoją drogą 0.2 więcej od Agnero. Ciągle nie kumam skąd oni go wymyślili za tyle hajsu
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A to jest potwierdzone ten Agnero? Bo ile tu już było takich zawodników po 3 mln euro a potem się okazywało że to jednak jest 800 tys euro.