Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 20-05-2026

Fiabema to może jakimś cudem go tam wykupią (daj Boże) no a Szymczak to chyba powinien dostać wolną rękę i niech szuka gdzieś zatrudnienia, nie wiem może 1 liga by była dla niego odpowiednia.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - marekst - 20-05-2026

Idealnie do niego pasowałaby np Arka Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-05-2026

(20-05-2026, 10:42)rojber napisał(a): Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać tego Pululu. Kownackiego bym rozważył jeśli Angolczyk do nas nie trafi. Agnero na wypożyczenie a trzecim napadziorem młody Jakóbczyk lub na odwrót.

Zaoferować wypożyczenie Agnero za wypożyczenie Ismaheela. Górnik umie w murzynów akurat.

(20-05-2026, 10:39)Kefas9494 napisał(a): No a co do Kownaś vs Pululu. 

Zgoda, że Pululu byłby mega przydatny, ale Kownacki zabezpiecza nam również prawe skrzydełko. Chociaż oczywiście prawdą jest, że Kownacki lubi mieć kontuzję, a Pululu chyba ma lepsze zdrowie. Też pytanie kwestie intensywności, bo Pululu raczej nie jest typem szybkobiega, ale ma sporo innych atutów. Niemniej, dobrze byłoby któregoś z nich wyciągnąć.
Co jak co ale w Lechu skrzydeł zabezpieczać nie trzeba a można wręcz pomyśleć o odpaleniu kogoś.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 20-05-2026

(20-05-2026, 10:56)strzelisty jupiter napisał(a): A Szymczak i Fiabema którymi napastnikami? Bo w czerwcu obrodzi nam na tej newralgicznej pozycji. Smile

W tym samym miejscu co Czubak - nie w Lechu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 20-05-2026

Pululu odrzucił dwie oferty od Jagielloni i na 99% będzie to jego ostatni sezon w Białymstoku. Mocno interesują się jego usługami kluby z Kazachstanu i Azerbejdżanu. Piotrek musisz!


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 20-05-2026

(20-05-2026, 11:25)Antonio napisał(a):
(20-05-2026, 10:42)rojber napisał(a): Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać tego Pululu. Kownackiego bym rozważył jeśli Angolczyk do nas nie trafi. Agnero na wypożyczenie a trzecim napadziorem młody Jakóbczyk lub na odwrót.

Zaoferować wypożyczenie Agnero za wypożyczenie Ismaheela. Górnik umie w murzynów akurat.

(20-05-2026, 10:39)Kefas9494 napisał(a): No a co do Kownaś vs Pululu. 

Zgoda, że Pululu byłby mega przydatny, ale Kownacki zabezpiecza nam również prawe skrzydełko. Chociaż oczywiście prawdą jest, że Kownacki lubi mieć kontuzję, a Pululu chyba ma lepsze zdrowie. Też pytanie kwestie intensywności, bo Pululu raczej nie jest typem szybkobiega, ale ma sporo innych atutów. Niemniej, dobrze byłoby któregoś z nich wyciągnąć.
Co jak co ale w Lechu skrzydeł zabezpieczać nie trzeba a można wręcz pomyśleć o odpaleniu kogoś.

Mordo, przy odejściu Ismaheela oraz kontuzji Gholizadeha to na trzy pozycję (licząc z dziesiątką) masz dosłownie czterech gości: Bengtsson, Palma, Walemark i ... Hakans. Big Grin  A Hakans pewnie zaraz znowu się połamie, chyba że liczymy na Lismana.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 20-05-2026

Lisman jeszcze, dla porządku. No i jednak Pablo liczyłbym jako alterntywę na ""10", ostatecznie przyszedł na tę pozycję, i na 8 był przesunięty z konieczności. Jagiełło na ofensywnym środkowym pomocniku też może...


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 20-05-2026

Może jak byśmy mieli Bengtssona, Palme, Walemarka i łamiącego się Hakansa to znalazłoby się miejsce na wpuszczanie jakiegoś młodziaka.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 20-05-2026

Dla porządku to na prawym skrzydle mamy Walemarka i Tofika plus Golizadeha, którym będziemy gonić wiosnę by odrobić straty po grze w LM i który pomoże obronić Majstra. Na lewym skrzydle mamy Bengtsona, Palmę, Hakansa i Lismana. Nie mamy klasycznej 10 więc tam mogą grać przeszczepy - Walemark, Palma, Jagiełło czy nasz Bono (który tam się nie sprawdził i odnalazł się na 8) Dlatego kluczowe będzie ściągnięcie klasycznej 10 - takiej która miała przyjść za Sousę


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 20-05-2026

KASTA: Mrozek, Pruchniewski
ŚRODEK OBRONY Mońka, Douglas, Skrzypczak, Milic (+Janyszka) +ew. Gumny
LEWI: Gurgul, Moutinho
PRAWI: Pereira, Gumny
ŚRODEK POMOCY: Kozubal, Gisli, Murawski, Rodríguez, Jagiełło
ŚRODEK OFENSYWY: Walemark, Jagiełło, Palma
LEWE SKRZYDŁO: Bengtsson, Palma, Hakans (+Lisman)
PRAWE SKRZYDŁO: Walemark, Tofik + Gholizadeh na wiosnę może
NAPAD: Ishak, Agnero +młodzi

Wiadoma sprawa, że jak sprzedadzą Mrozka/Gurgula/Kozubala - musi być ktoś w ich miejsce.
Wg mnie 1. muszą znaleźć lewego obrońcę bo ew.nowy plus Moutinho to zbyt duże ryzyko, 2. Jak nie wykupią Tofika to prawoskrzydłowy jest koniecznością, 3. Do walki na tylu frontach do napadu Pululu
Kownacki to fajna opcja ale jak patrzy się na jego kontuzje to strach trochę.