![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 20-05-2026 Fiabema to może jakimś cudem go tam wykupią (daj Boże) no a Szymczak to chyba powinien dostać wolną rękę i niech szuka gdzieś zatrudnienia, nie wiem może 1 liga by była dla niego odpowiednia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - marekst - 20-05-2026 Idealnie do niego pasowałaby np Arka
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-05-2026 (20-05-2026, 10:42)rojber napisał(a): Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać tego Pululu. Kownackiego bym rozważył jeśli Angolczyk do nas nie trafi. Agnero na wypożyczenie a trzecim napadziorem młody Jakóbczyk lub na odwrót. Zaoferować wypożyczenie Agnero za wypożyczenie Ismaheela. Górnik umie w murzynów akurat. (20-05-2026, 10:39)Kefas9494 napisał(a): No a co do Kownaś vs Pululu.Co jak co ale w Lechu skrzydeł zabezpieczać nie trzeba a można wręcz pomyśleć o odpaleniu kogoś. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 20-05-2026 (20-05-2026, 10:56)strzelisty jupiter napisał(a): A Szymczak i Fiabema którymi napastnikami? Bo w czerwcu obrodzi nam na tej newralgicznej pozycji. W tym samym miejscu co Czubak - nie w Lechu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 20-05-2026 Pululu odrzucił dwie oferty od Jagielloni i na 99% będzie to jego ostatni sezon w Białymstoku. Mocno interesują się jego usługami kluby z Kazachstanu i Azerbejdżanu. Piotrek musisz! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 20-05-2026 (20-05-2026, 11:25)Antonio napisał(a):(20-05-2026, 10:42)rojber napisał(a): Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać tego Pululu. Kownackiego bym rozważył jeśli Angolczyk do nas nie trafi. Agnero na wypożyczenie a trzecim napadziorem młody Jakóbczyk lub na odwrót. Mordo, przy odejściu Ismaheela oraz kontuzji Gholizadeha to na trzy pozycję (licząc z dziesiątką) masz dosłownie czterech gości: Bengtsson, Palma, Walemark i ... Hakans. A Hakans pewnie zaraz znowu się połamie, chyba że liczymy na Lismana.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 20-05-2026 Lisman jeszcze, dla porządku. No i jednak Pablo liczyłbym jako alterntywę na ""10", ostatecznie przyszedł na tę pozycję, i na 8 był przesunięty z konieczności. Jagiełło na ofensywnym środkowym pomocniku też może... RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 20-05-2026 Może jak byśmy mieli Bengtssona, Palme, Walemarka i łamiącego się Hakansa to znalazłoby się miejsce na wpuszczanie jakiegoś młodziaka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 20-05-2026 Dla porządku to na prawym skrzydle mamy Walemarka i Tofika plus Golizadeha, którym będziemy gonić wiosnę by odrobić straty po grze w LM i który pomoże obronić Majstra. Na lewym skrzydle mamy Bengtsona, Palmę, Hakansa i Lismana. Nie mamy klasycznej 10 więc tam mogą grać przeszczepy - Walemark, Palma, Jagiełło czy nasz Bono (który tam się nie sprawdził i odnalazł się na 8) Dlatego kluczowe będzie ściągnięcie klasycznej 10 - takiej która miała przyjść za Sousę RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 20-05-2026 KASTA: Mrozek, Pruchniewski ŚRODEK OBRONY Mońka, Douglas, Skrzypczak, Milic (+Janyszka) +ew. Gumny LEWI: Gurgul, Moutinho PRAWI: Pereira, Gumny ŚRODEK POMOCY: Kozubal, Gisli, Murawski, Rodríguez, Jagiełło ŚRODEK OFENSYWY: Walemark, Jagiełło, Palma LEWE SKRZYDŁO: Bengtsson, Palma, Hakans (+Lisman) PRAWE SKRZYDŁO: Walemark, Tofik + Gholizadeh na wiosnę może NAPAD: Ishak, Agnero +młodzi Wiadoma sprawa, że jak sprzedadzą Mrozka/Gurgula/Kozubala - musi być ktoś w ich miejsce. Wg mnie 1. muszą znaleźć lewego obrońcę bo ew.nowy plus Moutinho to zbyt duże ryzyko, 2. Jak nie wykupią Tofika to prawoskrzydłowy jest koniecznością, 3. Do walki na tylu frontach do napadu Pululu Kownacki to fajna opcja ale jak patrzy się na jego kontuzje to strach trochę. |