20-05-2026, 10:58
Fiabema to może jakimś cudem go tam wykupią (daj Boże) no a Szymczak to chyba powinien dostać wolną rękę i niech szuka gdzieś zatrudnienia, nie wiem może 1 liga by była dla niego odpowiednia.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa |
(20-05-2026, 10:42)rojber napisał(a): Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać tego Pululu. Kownackiego bym rozważył jeśli Angolczyk do nas nie trafi. Agnero na wypożyczenie a trzecim napadziorem młody Jakóbczyk lub na odwrót.
(20-05-2026, 10:39)Kefas9494 napisał(a): No a co do Kownaś vs Pululu.Co jak co ale w Lechu skrzydeł zabezpieczać nie trzeba a można wręcz pomyśleć o odpaleniu kogoś.
Zgoda, że Pululu byłby mega przydatny, ale Kownacki zabezpiecza nam również prawe skrzydełko. Chociaż oczywiście prawdą jest, że Kownacki lubi mieć kontuzję, a Pululu chyba ma lepsze zdrowie. Też pytanie kwestie intensywności, bo Pululu raczej nie jest typem szybkobiega, ale ma sporo innych atutów. Niemniej, dobrze byłoby któregoś z nich wyciągnąć.
(20-05-2026, 11:25)Antonio napisał(a):(20-05-2026, 10:42)rojber napisał(a): Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać tego Pululu. Kownackiego bym rozważył jeśli Angolczyk do nas nie trafi. Agnero na wypożyczenie a trzecim napadziorem młody Jakóbczyk lub na odwrót.
Zaoferować wypożyczenie Agnero za wypożyczenie Ismaheela. Górnik umie w murzynów akurat.
(20-05-2026, 10:39)Kefas9494 napisał(a): No a co do Kownaś vs Pululu.Co jak co ale w Lechu skrzydeł zabezpieczać nie trzeba a można wręcz pomyśleć o odpaleniu kogoś.
Zgoda, że Pululu byłby mega przydatny, ale Kownacki zabezpiecza nam również prawe skrzydełko. Chociaż oczywiście prawdą jest, że Kownacki lubi mieć kontuzję, a Pululu chyba ma lepsze zdrowie. Też pytanie kwestie intensywności, bo Pululu raczej nie jest typem szybkobiega, ale ma sporo innych atutów. Niemniej, dobrze byłoby któregoś z nich wyciągnąć.
A Hakans pewnie zaraz znowu się połamie, chyba że liczymy na Lismana.