![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 12-03-2026 Ale to prof Pawlaczyk ponoć był problemem, teraz jest inny sztab, operatorzy za granicą i nic lepiej nie jest. Zatrudniliśmy "Head of Physical Performance", a kto wie czy nie należy się dokładnie przyjrzeć podstawom jak rozgrzewka, fizjo itp - oczywiscie w zakresie prewencji, nie leczenia. No i kolejny raz trzeba zapytać, gdzie mieli głowy decydenci, odpuszczając zakup DP w zimowym oknie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 12-03-2026 (12-03-2026, 11:59)Kefas9494 napisał(a):(12-03-2026, 11:47)rojber napisał(a):(12-03-2026, 10:35)Gugus napisał(a): Jakobczyk, który miał mieć lekką kontuzję po zimowym obozie. Medycy dalej bez konsekwencji. W przestrzeni medialnej zaczynają się pojawiać artykuły i komentarze na temat kontuzji Jakóbczyka. Widać, że wkurwienie zaistniałą sytuacja zaczyna zataczać coraz większy krąg. Bardzo dobrze, niech się tam tłumaczą. Sam z resztą jestem ciekaw co się odwaliło z Jakóbczykiem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 12-03-2026 (12-03-2026, 12:11)Sultan napisał(a): Ale to prof Pawlaczyk ponoć był problemem, teraz jest inny sztab, operatorzy za granicą i nic lepiej nie jest. Zatrudniliśmy "Head of Physical Performance", a kto wie czy nie należy się dokładnie przyjrzeć podstawom jak rozgrzewka, fizjo itp - oczywiscie w zakresie prewencji, nie leczenia. Mordo, musze ograniczyć forum, bo zaraz będę przekonywał żonę, że musimy niezwłocznie kupić do mieszkania defensywnego pomocnika. xd Ten Ryan Fosso co był grany na razie w Sturm Graz wszystko od początku. Ciekawe czy była opcja pójść po niego grubiej czy miał wyjebane na ofertę Lecha. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 12-03-2026 Oby się nie okazało, że żona musi wymienić na chacie napastnika, bo na przykład ten co go ma nie strzela tylu goli co powinien.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 12-03-2026 (12-03-2026, 13:23)strzelisty jupiter napisał(a): Oby się nie okazało, że żona musi wymienić na chacie napastnika, bo na przykład ten co go ma nie strzela tylu goli co powinien. Xd
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 12-03-2026 Dyskusja idzie w złą stronę. Wszystko przez impotencję transferową. RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 12-03-2026 Douglas i Jakóbczak out do końca sezonu ze względu na kontuzje... RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 14-03-2026 Chętnie podyskutuję na temat jak uzdrowić Lecha. Na wstępie myślałem, że przyjście NF da stabilizację w klubie. Fakt, jest taki, że NF ma najlepszy warsztat. Dlaczego na wstępie tak myślałem? Ponieważ liczyłem, że zarząd również stanie na wysokości zadania. Jednak brak wykonawców, transferów, wzmocnień - niestety 3 fronty dla nas to za dużo. Mrozek? Brak zmiennika, brak konkurencji Perreira - Gumny. Ten drugi w końcu odpalił. Jeden jest przeciwieństwem drugiego. Skrzypa/Milic/Mońka - gdyby nie ten ostatni to wiecie gdzie byśmy byli? Gurgula/Mouthinio - Gurgul długo dochodził do formy, po tym drugim oczekiwałem znacznie więcej. Ali/Walemark/Ismaheel - na Aliego czekaliśmy długo, ma ten magic touch - jednak jak widać po ostatnim meczu brak błysku i niestety nie ma siły rażenia. Walemark po kontuzji to inny zawodnik, dziecko we mgle. Ismaheel jest ale czy to zawodnik ponad ekstraklasę? Raczej średniak, w każdym klubie by sobie pograł z tym samym efektem Kozubal/Pedro/Jagiełło - mam mieszane uczucia względem ich wszystkich. Na początku sezonu Jagiełlo ciągnął grę, Kozubal mam wrażenie, że jest i sam nie potrafi się odnaleźć na boisku. Perdo, walczak ale to nie jest Sousa ani zastępstwo. Palma/Leo/Hakans - Palma, kurde oczekiwałem znacznie więcej i szczerze dobrze, że to tylko wypożyczenie. Leo podobnie jak Ismaheel. Hakans wrócił dopiero po kontuzji Ishak/Agnero - 3? 4? Sezon gdzie jest Ishak eksploatowany na maksa bo nie ma zmiennika choćby na poziomie ekstraklasy? Od dawna mówię, że w takim klubie jak Lech Poznań powinien być zespół psychologów, który uczestniczył by w życiu zespołu. Niels, jak na moje ma wynik ponad stan w tym sezonie, w dalszym ciągu walczymy o MP. Ma parę kamyczków w ośrodku ale który trener ich nie ma? Zarząd? Doprowadził do tego, że początek sezonu graliśmy bez 7-8 zawodników wymienionych wyżej. Brak defensywnego pomocnika to jest skandal. Argument, że nie ma kasy jest dla mnie brzydko pisząc z dupy. Chcesz się rozwijać to musisz inwestować. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 14-03-2026 Tak sobie myślę że nasza kadra jest źle zbanalsowana pod kątem dojrzałości pilkarskiej. W środku / z tyłu mamy za dużo jednak młodzieży RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 14-03-2026 Ale są też starzy. Milić, Jagiełło, Moutinho, Gumny, Rodriguez, Ouma. To raczej młodzieniaszki już nie są. |