![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - m94g - 03-06-2026 Murawski podpisany, Ali, Niels i teraz Palma, wygląda to bardzo dobrze, czekam jeszcze tylko na podpis Milicia i zaczynamy ofensywę transferową w której mam nadzieję najbardziej wzmocnimy obronę i bramkę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 03-06-2026 (03-06-2026, 20:18)secret napisał(a): Filip Szymczaka to chyba do Jagielloni albo GKS. Jemu chyba chodziło o młodego Jako czwarty to jest mowa o Wojtka Szymczaku z rezerw. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 03-06-2026 (03-06-2026, 20:28)m94g napisał(a): Murawski podpisany, Ali, Niels i teraz Palma, wygląda to bardzo dobrze, czekam jeszcze tylko na podpis Milicia i zaczynamy ofensywę transferową w której mam nadzieję najbardziej wzmocnimy obronę i bramkę. No właśnie - mnie zastanawia co się dzieje w kwestii Milicia. Czyżby szukali jakiegoś kozaka zamiast niego i stawiają na Janyszkę jako drugiego lewonoznego stopera? Z całym szacunkiem dla Milicia i sympatią do niego - może to jest właściwy kierunek? Musimy mieć bezwzględnie 5 stoperów - 4 "klasowych" i młodego na uzupełnienie, może też jest rozwazany drugi wariant: pozbycia się Douglasa i ściągnięcia prawonoznego kozaka? RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 03-06-2026 Cholera, wykupili go! Dlaczego tylko tak drogo?!? ![]() Żarcik oczywiście. Tak na serio brawo i dziękuję ekipie za ten wykup. Idziemy level wyżej nie da się ukryć. Inch by inch. Włodarczyk z meczyków gdzieś mi śmignął ze swoim "infoskiem" już po fakcie, że "on miał sygnały, że Sewilli nie stać na transfer Luisa". Serio te wszyskie dziennikarzyny buduja narrację, że mają sprawdzone insiderskie informacje, a tak naprawdę mają max to chuja w łapach (przynajmniej w Lechu). I dobrze. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-06-2026 (03-06-2026, 20:40)Kefas9494 napisał(a):Tak, Wojciech. Z innej mańki: Strączek przeszedł operację barku i nie zagra do końca wakacji.(03-06-2026, 20:18)secret napisał(a): Filip Szymczaka to chyba do Jagielloni albo GKS. Jemu chyba chodziło o młodego RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 03-06-2026 Podobnoż prowadzimy zaawansowane rozmowy w sprawie Tamara Svetlina z Korony RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-06-2026 Chyba żart. To już lepszy Jakubczyk z Arki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 03-06-2026 Cholera wie czy żart. Nie śledziłem jakoś występów Korony wiec nie wiem czym się wyróżnia ten grajek. Może jakaś zasłona dymna ale blubry to blubry więc wrzucam Dodatkowo cena ponad milion euro. Sporo. No ale Korona dała za niego 800 tys więc też tanio nie było RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 03-06-2026 Podobno grany jest temat Kocaby choć dla mnie numer jeden z ekstraklasy to Ivan Żelizko, myślę że w obecnej sytuacji do wyjęcia RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-06-2026 No właśnie Żelazko to jest poziom, który musimy trzymać minimum. |