Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 03-06-2026

No jak się tak zagłębić w temat to ten Svetlin też sroce spod ogona nie wypadł. Jeżeli są plotki to rzeczywiście muszą szukać kogoś na 6 kę


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-06-2026

No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 04-06-2026

ja mam nadzieje że skauci mają poważne nazwiska na 6


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 04-06-2026

(03-06-2026, 23:15)Jerry2015 napisał(a): No jak się tak zagłębić w temat to ten Svetlin też sroce spod ogona nie wypadł. Jeżeli są plotki to rzeczywiście muszą szukać kogoś na 6 kę

Ma jedną wadę, jest słaby fizycznie a my szukamy 6 która umie też się przepchnąć i rozbijać. Dlatego piszę o Żelizko bo oprócz siły fizycznej, techniki i sprytu daje również liczby - kompletna szóstka


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 04-06-2026

(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.

Korona w odróżnieniu od Lechii się utrzymała. I teraz pytanie który klub jest tutaj słaby. Bo ze słabych nie chcesz, a chcesz Żelizkę, czy jak to się tam pisze. Pomijając, że mieliśmy już dobrych piłkarzy ze słabych klubów. Na pierwsze tło wysuwa mi się Gergo Lovrencsics z Lombardu Papa.
A z I ligi to już w ogóle - wynika z powyższego - nie ma co brać.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 04-06-2026

Svetlin to jeden z ciekawszych graczy w lidze na tej pozycji. Podobny do Kozubala. Niestary, a dodatkowo ostatnie sezony to regularna gra bez kontuzji. Jak mówią, bardzo dobry fizycznie i intensywny. Duży też plus, że sprawdzony w lidze.

Nie wiem, ale wydaje mi się że w granicach tych 1,5 bańki to ciężko znaleźć kogoś ciekawszego.

Może pod koniec okna albo na wypożyczenie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 04-06-2026

(04-06-2026, 07:53)strzelisty jupiter napisał(a):
(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.

Korona w odróżnieniu od Lechii się utrzymała. I teraz pytanie który klub jest tutaj słaby. Bo ze słabych nie chcesz, a chcesz Żelizkę, czy jak to się tam pisze. Pomijając, że mieliśmy już dobrych piłkarzy ze słabych klubów. Na pierwsze tło wysuwa mi się Gergo Lovrencsics z Lombardu Papa.
A z I ligi to już w ogóle - wynika z powyższego - nie ma co brać.

Nie chcę Żelazki, pisałem tylko o poziomie piłkarza w jakiego powinniśmy celować. Chcesz grać jak Korona kupuj zawodników Korony. Pisaliśmy o tym już przy okazji Repki w Rakowie i prawie się potwìerdziło. Ale masz prawo nie pamiętać.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 04-06-2026

(04-06-2026, 08:30)Róża napisał(a):
(04-06-2026, 07:53)strzelisty jupiter napisał(a):
(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.

Korona w odróżnieniu od Lechii się utrzymała. I teraz pytanie który klub jest tutaj słaby. Bo ze słabych nie chcesz, a chcesz Żelizkę, czy jak to się tam pisze. Pomijając, że mieliśmy już dobrych piłkarzy ze słabych klubów. Na pierwsze tło wysuwa mi się Gergo Lovrencsics z Lombardu Papa.
A z I ligi to już w ogóle - wynika z powyższego - nie ma co brać.

Nie chcę Żelazki, pisałem tylko o poziomie piłkarza w jakiego powinniśmy celować. Chcesz grać jak Korona kupuj zawodników Korony. Pisaliśmy o tym już przy okazji Repki w Rakowie i prawie się potwìerdziło. Ale masz prawo nie pamiętać.

Czyli Bobcka nie brać, bo byśmy grali jak Lechia.  Cool


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 04-06-2026

Jak chcesz to bierz.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 04-06-2026

(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.

A to ciekawe. W jakich kryteriach to będziesz robił. Zresztą w słabym się wyróżnić jest czasami trudniej. No i całe szczęście że scauci z "zachodu" tak nie myślą, bo byśmy nikogo nie sprzedali. 
No i populistyczny przykład: Znicz? Wynikało z biedy ale to inny temat. 

Strzelisty: Lechia też się utrzymała. Zawodnicy zrobili puntky