![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 03-06-2026 No jak się tak zagłębić w temat to ten Svetlin też sroce spod ogona nie wypadł. Jeżeli są plotki to rzeczywiście muszą szukać kogoś na 6 kę RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-06-2026 No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 04-06-2026 ja mam nadzieje że skauci mają poważne nazwiska na 6 RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 04-06-2026 (03-06-2026, 23:15)Jerry2015 napisał(a): No jak się tak zagłębić w temat to ten Svetlin też sroce spod ogona nie wypadł. Jeżeli są plotki to rzeczywiście muszą szukać kogoś na 6 kę Ma jedną wadę, jest słaby fizycznie a my szukamy 6 która umie też się przepchnąć i rozbijać. Dlatego piszę o Żelizko bo oprócz siły fizycznej, techniki i sprytu daje również liczby - kompletna szóstka RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 04-06-2026 (03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów. Korona w odróżnieniu od Lechii się utrzymała. I teraz pytanie który klub jest tutaj słaby. Bo ze słabych nie chcesz, a chcesz Żelizkę, czy jak to się tam pisze. Pomijając, że mieliśmy już dobrych piłkarzy ze słabych klubów. Na pierwsze tło wysuwa mi się Gergo Lovrencsics z Lombardu Papa. A z I ligi to już w ogóle - wynika z powyższego - nie ma co brać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 04-06-2026 Svetlin to jeden z ciekawszych graczy w lidze na tej pozycji. Podobny do Kozubala. Niestary, a dodatkowo ostatnie sezony to regularna gra bez kontuzji. Jak mówią, bardzo dobry fizycznie i intensywny. Duży też plus, że sprawdzony w lidze. Nie wiem, ale wydaje mi się że w granicach tych 1,5 bańki to ciężko znaleźć kogoś ciekawszego. Może pod koniec okna albo na wypożyczenie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 04-06-2026 (04-06-2026, 07:53)strzelisty jupiter napisał(a):(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów. Nie chcę Żelazki, pisałem tylko o poziomie piłkarza w jakiego powinniśmy celować. Chcesz grać jak Korona kupuj zawodników Korony. Pisaliśmy o tym już przy okazji Repki w Rakowie i prawie się potwìerdziło. Ale masz prawo nie pamiętać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 04-06-2026 (04-06-2026, 08:30)Róża napisał(a):(04-06-2026, 07:53)strzelisty jupiter napisał(a):(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów. Czyli Bobcka nie brać, bo byśmy grali jak Lechia.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 04-06-2026 Jak chcesz to bierz. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 04-06-2026 (03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów. A to ciekawe. W jakich kryteriach to będziesz robił. Zresztą w słabym się wyróżnić jest czasami trudniej. No i całe szczęście że scauci z "zachodu" tak nie myślą, bo byśmy nikogo nie sprzedali. No i populistyczny przykład: Znicz? Wynikało z biedy ale to inny temat. Strzelisty: Lechia też się utrzymała. Zawodnicy zrobili puntky |