03-06-2026, 23:15
No jak się tak zagłębić w temat to ten Svetlin też sroce spod ogona nie wypadł. Jeżeli są plotki to rzeczywiście muszą szukać kogoś na 6 kę
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa |
(03-06-2026, 23:15)Jerry2015 napisał(a): No jak się tak zagłębić w temat to ten Svetlin też sroce spod ogona nie wypadł. Jeżeli są plotki to rzeczywiście muszą szukać kogoś na 6 kę
(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.
(04-06-2026, 07:53)strzelisty jupiter napisał(a):(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.
Korona w odróżnieniu od Lechii się utrzymała. I teraz pytanie który klub jest tutaj słaby. Bo ze słabych nie chcesz, a chcesz Żelizkę, czy jak to się tam pisze. Pomijając, że mieliśmy już dobrych piłkarzy ze słabych klubów. Na pierwsze tło wysuwa mi się Gergo Lovrencsics z Lombardu Papa.
A z I ligi to już w ogóle - wynika z powyższego - nie ma co brać.
(04-06-2026, 08:30)Róża napisał(a):(04-06-2026, 07:53)strzelisty jupiter napisał(a):(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.
Korona w odróżnieniu od Lechii się utrzymała. I teraz pytanie który klub jest tutaj słaby. Bo ze słabych nie chcesz, a chcesz Żelizkę, czy jak to się tam pisze. Pomijając, że mieliśmy już dobrych piłkarzy ze słabych klubów. Na pierwsze tło wysuwa mi się Gergo Lovrencsics z Lombardu Papa.
A z I ligi to już w ogóle - wynika z powyższego - nie ma co brać.
Nie chcę Żelazki, pisałem tylko o poziomie piłkarza w jakiego powinniśmy celować. Chcesz grać jak Korona kupuj zawodników Korony. Pisaliśmy o tym już przy okazji Repki w Rakowie i prawie się potwìerdziło. Ale masz prawo nie pamiętać.
(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.