![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026 Nie ma co gadać o Żelisko bo o nim plotek nie ma a o Svetlinie są. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 04-06-2026 Biorąc pod uwagę szczelność naszych Gabinetów może to oznaczać ze przyjdzie a Svetlin nigdy nie był grany
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 04-06-2026 (04-06-2026, 08:30)Róża napisał(a):(04-06-2026, 07:53)strzelisty jupiter napisał(a):(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów. Czyli teraz piszesz inaczej. Wcześniej napisałeś, że nie chcesz piłkarzy ze słabych klubów, a teraz, że w tych słabych klubach są też piłkarze, w których możemy celować. Niekonsekwencja i trochę brak logiki. ![]() @Mosina Racja, nieuczciwymi praktykami, kupując ponad stan zawodników, którym nie płacili regularnie, utrzymali się. Nawet gdyby dorzucić im te pięć oczek, mieliby ich tyle samo co Korona, z których @Róża nie chce piłkarzy, bo to słaby klub. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026 Goztepe sobie podobno 2 mln euro życzy za Lisa. Skoro Mrozek narazie bez ofert chyba bym sprobowal go jednak zatrzymać RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 04-06-2026 Odnośnie tego zawodnika z Korony, to ich forum bardzo ubolewa. "Najlepszy zawodnik", "nigdy nie było w Koronie tak technicznego zawodnika", "minimum 3 mln Euro" RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 04-06-2026 Inch by inch. Umówmy się, na kontraktowanie samych graczy na poziomie Palmy jeszcze nas nie stać. Mając w perspektywie grę na 3 frontach nie widzę problemu, żeby podpisywać wyróżniających się piłkarzy z ekstraklasy. Biorąc pod uwagę, że zdobyliśmy MP to praktycznie każda drużyna jest od nas "słabsza", ale jeżeli trener/skauci/komitet transferowy uznają, że dany gracz uzupełni/podniesie jakość zespołu trzeba im zaufać. Ten Svetlin stosunkowo młody (potencjał sprzedażowy), w dodatku reprezentant kraju, uniwersalny może grać na 8 jak i na 6, niezły technicznie z dobrym podaniem. Zieliński podkreśla zawsze, że jest filarem jego zespołu. Pokonuje zazwyczaj największy dystans w zespole. Box to box. Moim zdaniem dobrze wpisuje się w filozofię gry Lecha. Powyższe jak sprawdziłem po opiniach potwierdzają kibice Korony pisząc nawet, że to najlepszy ich gracz i są mocno wkurwieni plotką o jego odejściu. Bonus - przychodząc będzie chciał coś udowodnić, zdobyć trofeum, być częścią tej zajebistej rodziny Lecha jaka się wytworzyła. edit: gracz betonów to Żelizko a nie Żelazko. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 04-06-2026 Techniczny, inteligentny z przeglądem pola to prawda, ale my szukamy szóstki dodatkowo silnej, do rozpychania się i rozbijania ataków przeciwnika. Ten Svetlin to taki Gisli- tylko że z końskim zdrowiem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026 Ten Svetlin to chyba w miejsce Kozubala bardziej. Cos pomiedzy 6 a 8. Ale jakoś nie wierzę żeby nasi zapłacili tyle za zawodnika z Ekstraklasy RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 04-06-2026 Jak wyglądają jego statystki to najważniejsze. Jak jest dobrym przecinakiem można pomyśleć ale to jednak koleś z Korony. My powinniśmy mierzyć znacznie wyżej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 04-06-2026 Przypomnę tylko, że Gholizadeh przyszedł z ogórkowego Charleroi, z którym sobie poradziliśmy. A jak ktoś chce, może uznać że wzięliśmy go z Kasımpaşy. Równie ogórkowej. |