Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026

Nie ma co gadać o Żelisko bo o nim plotek nie ma a o Svetlinie są.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 04-06-2026

Biorąc pod uwagę szczelność naszych Gabinetów może to oznaczać ze przyjdzie a Svetlin nigdy nie był grany  Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 04-06-2026

(04-06-2026, 08:30)Róża napisał(a):
(04-06-2026, 07:53)strzelisty jupiter napisał(a):
(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.

Korona w odróżnieniu od Lechii się utrzymała. I teraz pytanie który klub jest tutaj słaby. Bo ze słabych nie chcesz, a chcesz Żelizkę, czy jak to się tam pisze. Pomijając, że mieliśmy już dobrych piłkarzy ze słabych klubów. Na pierwsze tło wysuwa mi się Gergo Lovrencsics z Lombardu Papa.
A z I ligi to już w ogóle - wynika z powyższego - nie ma co brać.

Nie chcę Żelazki, pisałem tylko o poziomie piłkarza w jakiego powinniśmy celować. Chcesz grać jak Korona kupuj zawodników Korony. Pisaliśmy o tym już przy okazji Repki w Rakowie i prawie się potwìerdziło. Ale masz prawo nie pamiętać.

Czyli teraz piszesz inaczej. Wcześniej napisałeś, że nie chcesz piłkarzy ze słabych klubów, a teraz, że w tych słabych klubach są też piłkarze, w których możemy celować. Niekonsekwencja i trochę brak logiki. Wink
@Mosina
Racja, nieuczciwymi praktykami, kupując ponad stan zawodników, którym nie płacili regularnie, utrzymali się. Nawet gdyby dorzucić im te pięć oczek, mieliby ich tyle samo co Korona, z których @Róża nie chce piłkarzy, bo to słaby klub.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026

Goztepe sobie podobno 2 mln euro życzy za Lisa. Skoro Mrozek narazie bez ofert chyba bym sprobowal go jednak zatrzymać


RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 04-06-2026

Odnośnie tego zawodnika z Korony, to ich forum bardzo ubolewa.
"Najlepszy zawodnik", "nigdy nie było w Koronie tak technicznego zawodnika", "minimum 3 mln Euro"


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 04-06-2026

Inch by inch. Umówmy się, na kontraktowanie samych graczy na poziomie Palmy jeszcze nas nie stać. Mając w perspektywie grę na 3 frontach nie widzę problemu, żeby podpisywać wyróżniających się piłkarzy z ekstraklasy. Biorąc pod uwagę, że zdobyliśmy MP to praktycznie każda drużyna jest od nas "słabsza", ale jeżeli trener/skauci/komitet transferowy uznają, że dany gracz uzupełni/podniesie jakość zespołu trzeba im zaufać. Ten Svetlin stosunkowo młody (potencjał sprzedażowy), w dodatku reprezentant kraju, uniwersalny może grać na 8 jak i na 6, niezły technicznie z dobrym podaniem. Zieliński podkreśla zawsze, że jest filarem jego zespołu. Pokonuje zazwyczaj największy dystans w zespole. Box to box. Moim zdaniem dobrze wpisuje się w filozofię gry Lecha. Powyższe jak sprawdziłem po opiniach potwierdzają kibice Korony pisząc nawet, że to najlepszy ich gracz i są mocno wkurwieni plotką o jego odejściu. Bonus - przychodząc będzie chciał coś udowodnić, zdobyć trofeum, być częścią tej zajebistej rodziny Lecha jaka się wytworzyła.

edit: gracz betonów to Żelizko a nie Żelazko.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 04-06-2026

Techniczny, inteligentny z przeglądem pola to prawda, ale my szukamy szóstki dodatkowo silnej, do rozpychania się i rozbijania ataków przeciwnika. Ten Svetlin to taki Gisli- tylko że z końskim zdrowiem.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 04-06-2026

Ten Svetlin to chyba w miejsce Kozubala bardziej. Cos pomiedzy 6 a 8. Ale jakoś nie wierzę żeby nasi zapłacili tyle za zawodnika z Ekstraklasy


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 04-06-2026

Jak wyglądają jego statystki to najważniejsze. Jak jest dobrym przecinakiem można pomyśleć ale to jednak koleś z Korony. My powinniśmy mierzyć znacznie wyżej.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 04-06-2026

Przypomnę tylko, że Gholizadeh przyszedł z ogórkowego Charleroi, z którym sobie poradziliśmy. A jak ktoś chce, może uznać że wzięliśmy go z Kasımpaşy. Równie ogórkowej.