![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 05-06-2026 Piast też nie był ![]() Co do definiowania wartości i przydatności zawodnika do nas, przez pryzmat rzekomej słabości klubu w którym gra — "musimy celować wyżej/lepiej”, to jest serio zagadka dla mnie. no i co to jest ten "lepszy klub"? jakieś 2-3 nazwy poproszę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 05-06-2026 Celtik, Feyenoord, Anderlecht. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 05-06-2026 Nie ma sensu tego rozkminiać. Przecież my nie mamy w składzie piłkarzy z Klubów lepszych od nas No chyba że rezerwy Celticu. Skauting ma wyszukać dobrych pilkarzy i tyle. A z jakiego klubu to już mniejsza z tym.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 05-06-2026 (05-06-2026, 13:07)Róża napisał(a): Celtik, Feyenoord, Anderlecht. To może zamiast kusić Pululu lepiej postawić na Fiabemę? Lech jest lepszy niż Jaga. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 05-06-2026 (05-06-2026, 13:40)Antonio napisał(a):(05-06-2026, 13:07)Róża napisał(a): Celtik, Feyenoord, Anderlecht. Przerąbane to ma takie PSG. Nie mają skąd kupić kolejnych zawodników. Gdyby nie wygrane karne to chociaż z Arsenalu mogliby kogoś sprowadzić
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 05-06-2026 Co do Kevina Ciubotaru o ile jest to poważny temat z naszej strony to mamy rywala w postaci Rapidu Bukareszt. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 05-06-2026 (05-06-2026, 12:18)Mosina napisał(a): Piast też nie byłI nadal nie jest. Korona też nie będzie więc zakładam, że ich właściciele nie zakładają ataku na MP tylko przy odrobinie szczęścia Puchar Polski bądź 4-5 miejsce. A skoro nie zakładają a z czegoś klub muszą utrzymywać to blokowania zawodnika nie ma się co spodziewać. Oczywiście może zechcą go zatrzymać ale mówimy o sytuacji gdzie nie puszczą do Lecha za większą kasę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 05-06-2026 Wyjęcie kogoś z Rakowa, Jagi, Górnika. Ten Tamar mnie nie przekonuje. Ale może ma to coś. Pytanie tylko czy dwa miliony euro to nie za dużo za niego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 05-06-2026 Zajebiście, że ten Tamar ciebie nie przekonuje, szkoda gdzie nie przyłożyć ucha wszyscy mówią, że to super grajek. To że w porównaniu statystyk wychodzi lepiej niż Antek też zapewne nie ma znaczenia. Jak i to, że robi to w słabej Koronie. Może w lepszej drużynie z lepszymi partnerami jeszcze te wyniki podkręci. Ale cóż, najważniejsze, że ciebie nie przekonuje. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 05-06-2026 Tamar został zapytany o potencjalny transfer do Lecha podczas zgrupowania kadry. Odpowiedział tak: "– To byłaby dla mnie życiowa szansa. Lech zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów, co zawsze było moim marzeniem. Grają też w stylu, który mi odpowiada. Podobnie grałem już wcześniej, w Celje. Mam też doświadczenie z gry w europejskich pucharach, więc myślę, że to byłby idealny krok w mojej karierze. – Kluby rozmawiają. Nie chcę zdradzać szczegółów. Ale myślę, że to byłby wielki krok w mojej karierze, bo Lech jest również znany jako klub, który wprowadza zawodników do najlepszych lig w Europie. A gra w nich jest marzeniem każdego piłkarza." Powiem tak. Gdyby coś takiego powiedział piłkarz Lecha to wszyscy mielibyśmy poczucie, że myślami jest już gdzieś indziej. To samo widać u Tamara. I myślę, że władze Korony mają poczucie, że z niewolnika nie ma pracownika. Oby ten transfer doszedł do skutku. Widać, że Tamar chce do nas trafić. Super! |