![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 06-06-2026 (06-06-2026, 18:17)strzelisty jupiter napisał(a): Warto mieć dwóch bramkarzy na poziomie. Ławka ambitnemu piłkarzowi nigdy nie zaszkodziła. Śmiem wątpić że pojawią się sensowne oferty, Bartka satysfakcjonujące. Wystarczy że potencjalny kupiec natknie się na filmy z fety jak gramolił się na poprzeczkę. Można się wyleczyć. Półżartem. Szczerze to ja wolałbym opierdolić tego Mrozka i wytargować niższą kwotę i zatrzymać Bułgara. Który jest sporo młodszy i jednak jakiś tam potencjał ma. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 06-06-2026 (06-06-2026, 18:17)strzelisty jupiter napisał(a): @koziołekŻe Kozubal nie dojdzie do europejskiego poziomu, że nie daje nic ekstra. Żadnych liczb, nic co na zachodzie będzie wartością dodaną. Nie ma nawet żadnych zagrań, które go charakteryzują na jakiś wyższy poziom. Uważam podobnie i sam zastanawiam się czy ktoś takie drobnego, mało agresywnego w grze, bez liczb będzie chciał do topowych klubów i liga? Uważam, że nie. Oczywiście wolę się mylić ![]() Już jego wycena wskazuje gdzie jest sufit. Nad Mońką się nie zachwyca bo brakuje mu jeszcze centymetrów i trochę na oglądał się karier wielu jego kolegów, że na ten top jeszcze brakuje. Jako stoper nie daje dodatkowo nic przy stałych fragmentach - ok ma czas bo jest młody ale jak sam spojrzę jakie dziki grają w ligach top to też nie wiem. Zobaczymy aczkolwiek tu Puchacz ma wątpliwości ale też się waha w tej kwestii. Natomiast uważa podobnie jak ja, że Gurgul jest bardzo niedoceniany. Bo brakuje mu przebojowości ale jest dobrze wyszkolony, mniej zawodny i mówi, że jemu właśnie tego brakowało bo robił wiatr ale do osiągnięcia czegoś więcej brakło głównie tego co ma Gurgul I w sumie trochę mi też otworzył oczy, że zawodników takich jak oni w Europie są tysiące. Żeby wejść na ten top trzeba dużo, dużo więcej. Oczywiście też szczęścia, tajmingu w transferze i dobrym wyborze. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 06-06-2026 Co do Bramkarzy to bądźmy realistami - przyjście Lisa oznacza transfer Mrozka, bardzo dobrze, niech Chłop realizuje swoje marzenia- będę trzymał kciuki. Uważam, że warto go też godnie pożegnać jeśli będzie okazja. To że nie robimy problemów przy transferach, że Zawodnik ma określoną ścieżkę rozwoju plus poukładany Klub z sukcesami oznacza że coraz więcej będzie Tamarów Chcę do Lecha i chuj Svetlinów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 06-06-2026 No taak. Oboje nie zostaną. Nie ma takiej opcji. Mrozek jaki jest taki jest ale po latach mieliśmy w końcu zawodnika który niejednokrotnie wygrywał nam mecze. Szacun za to i powodzenia RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 06-06-2026 Jak odejdzie Mrozek, przyjdzie Lis, a odejść ma też ponoć Plamen, potrzeba będzie kogoś jeszcze. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Harley - 06-06-2026 Turcy na swoim profilu napisali „Her şey için teşekkürler Mateusz Lis”, czyli „Dziękujemy za wszystko”. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 06-06-2026 "Dzięki za wszystko, Lis! Lech Poznań osiągnął wstępne porozumienie z Göztepe w sprawie Mateusza Lisa, który był częścią naszej mistrzowskiej kadry i z powodzeniem bronił naszej bramki przez dwa sezony w Super Lig, a także został wybrany najlepszym bramkarzem sezonu 2025/26. Göztepe otrzyma około 1 miliona euro w ramach odstępnego." Temat tego Niklasa Dorscha z FC Heidenheim (spadkowicza z Bundesligi) to raczej zagrywka pod Koronę żeby nie myślała że tak może podbijać cenę za Svetlina bo mamy inną opcję za 1,5 mln EUR RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 07-06-2026 Dla wszystkich którzy kręcą nosem, że Svetlin, że z Korony, polecam obejrzeć najnowszy materiał Janczyka o Lechu, na Weszło. W pewnym momencie omawiając transfer Svetlina wrzuca porównanie statystyk gracza Korony i Antka, podkreślam gracza słabej korony z podstawowym pomocnikiem Mistrza Polski. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 07-06-2026 Trzeba pamiętać, że kilkanaście lat temu większość klubów miała słabych piłkarzy. Teraz w praktycznie każdym znajdziesz zawodnika topowego do nadaje ligi. M.in. przez to jest tak wyrównana. Liga się rozwija i co raz lepsi piłkarze tutaj są a nie każdego upchniesz w Widzewie, Legii czy Lechu. Muszą się rozejść po innych klubach a może nawet liczą, że szybko ktoś ich dostrzeże. To też powinno zmienić nam optykę na patrzenie na transfery z wewnątrz ligi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Gugus - 07-06-2026 Oglądałem to na weszło, teraz na meczykach Roki o nim wspomniał. Raczej każdy mówi, że to świetny grajek pod nasz styl, biega bardzo dużo, świetna asekuracja. Typowa szóstka i raczej wspominają, że świetnie by wyglądał obok Antka (Antek wyżej), ale raczej za 1,5mln będzie nie do wyjęcia. Korona zapłaciła za niego 800tys, a się sprawdził. Z kolei jeszcze spory potencjał by go sprzedać z zyskiem w przyszłości, u Dorscha ten potencjał jest dużo mniejszy. |