Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 07-06-2026

Czyli Svetlin to może być taki bardziej kreatywny Bandrowski.
Z kolei Dorsch wygląda na niezłego penera. Mógłby trochę postraszyć na boisku i poprzestawiać łokciami.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 07-06-2026

Gumny grał z Dorschem w Augsburgu. Przypadek?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 07-06-2026

Jak przyjdzie Lis co uważam za dobry transfer to i tak będziemy dwójki potrzebowali. Bąkowski się nie nadaje?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 07-06-2026

Korona dołącza do zainteresowanych Kamilem Jakubczykiem z Arki. Może zabezpieczają sie na wypadek transferu Svetlina


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 07-06-2026

Ciężko powiedzieć.
Wg mnie Mrozek był w podobnej sytuacji jak teraz Bąkowski i też w niego nie wierzyłem.
Historia pokazała, że wystarczy komuś dać szansę. Niestety z bramkarzami tak jest - muszą okrzepnąć a w Lechu grającym o tytuł nie ma na to miejsca by zawalał mecze.

Jednoznacznie więc ciężko ocenić, może musi przejść drogę Lisa i Mrozka?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 07-06-2026

Z bramkarzami to jak z napastnikami. Jak żonglujesz jednymi i drugimi to tak na prawdę sam sobie robisz pod górę bo tam najbardziej potrzebna jest stabilizacja. Jak masz bramakrza który generalnie nie robi błędów albo zdarzają mu się od czasu do czasu to go nie zmieniasz i cieszysz się, ze w bramie masz spokój. Z napastnikami jest trochę lepiej bo możesz zmienić w trakcie meczu a nowy może się pokazać z dobrej strony ale generalnie jak masz człowieka który nie ma przestojów w strzelaniu to go wystawiasz bo liczysz, że tym razem coś strzeli.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 07-06-2026

Rząsa T.: „Zobaczymy, co wydarzy się z Antonim Kozubalem, po jego odejściu będziemy szukali bardziej profilu Timothego Oumy. Wtedy taki zawodnik rywalizowałby bardziej z Radosławem Murawskim, taki zawodnik wchodziłby między stoperów, grałby między liniami. Potrzebny byłby ktoś, kto zaasekuruje w bocznych sektorach. Szukamy też silnego, defensywnego pomocnika, który będzie zbierał głową długie piłki. Na pozycję numer osiem na dziś nikogo nie szukamy. Poradzimy sobie z Gislim Thordarsonem, Pablo Rodriguezem i Filipem Jagiełło.” Czy to jest Svetlin?

Rutkowski P.: ,,W tej drużynie potrzebujemy marzycieli, których pociągną doświadczeni gracze. Wiek nowych piłkarzy od 22 do maksymalnie 27 lat jest optymalny.” Czy to jest Dorsch, drugi raz wciskany do Lecha przez Borka?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 07-06-2026

Bąkowski już nie chce być wypożyczany tylko chce po prostu odejść z Lecha i grać gdzieś gdzie będzie podstawowym bramkarzem


RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 07-06-2026

(07-06-2026, 14:07)Róża napisał(a): Rząsa T.: „Zobaczymy, co wydarzy się z Antonim Kozubalem, po jego odejściu będziemy szukali bardziej profilu Timothego Oumy. Wtedy taki zawodnik rywalizowałby bardziej z Radosławem Murawskim, taki zawodnik wchodziłby między stoperów, grałby między liniami. Potrzebny byłby ktoś, kto zaasekuruje w bocznych sektorach. Szukamy też silnego, defensywnego pomocnika, który będzie zbierał głową długie piłki. Na pozycję numer osiem na dziś nikogo nie szukamy. Poradzimy sobie z Gislim Thordarsonem, Pablo Rodriguezem i Filipem Jagiełło.” Czy to jest Svetlin?

Rutkowski P.: ,,W tej drużynie potrzebujemy marzycieli, których pociągną doświadczeni gracze. Wiek nowych piłkarzy od 22 do maksymalnie 27 lat jest optymalny.” Czy to jest Dorsch, drugi raz wciskany do Lecha przez Borka?
Ouma za to pasuje idealnie XD

nie wierz tak bardzo w te medialne wrzutki Rząsy i Rutka, bo sama Korona potwierdza, że ruch ze strony Lecha jest.

(07-06-2026, 12:56)Skorpion napisał(a): Jak przyjdzie Lis co uważam za dobry transfer to i tak będziemy dwójki potrzebowali. Bąkowski się nie nadaje?

Z tego co wypłynęło z klubu, Frederiksen dostrzegł potencjał nie w Bąkowskim tylko w Pruchniewskim. Do tego stopnia, że podobno uznali, że już się nadaje na dwójkę.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 07-06-2026

Pytanie czy będzie droga Mrozka czy zniknie w jakimś klubie w pierwszej albo niżej lidze.